Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor holnapután, nemzeti...

Akkor holnapután, nemzeti ünnepünkön egyértelműen üzenünk a baloldali ellenzéknek?

Figyelt kérdés

Mutassuk meg, mit tudunk:


[link]


2022. márc. 13. 16:13
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
87%
Visszaterunk az oroszokhoz a fideszesek meg tapsolnak hozza.
2022. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
97%
#4 Én az értelmetlen, összefüggéstelen fogalmazásokról ismerem meg a fidesz szavazókat.
2022. márc. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
5-ös, az Márkizaj akire te gondolsz, ő szokott ilyen módon "fogalmazni"
2022. márc. 13. 16:37
 4/44 anonim ***** válasza:
28%
#6 Mzp lenne a #4-es válaszoló?
2022. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
22%
#2. Igen, tudjuk, a legutóbbi alkalommal csak azért nem ment ki 200-nál több ellenzéki tapsolni, mert ők amúgy nagyon felelősségteljesek és óvatosak a járvány alatt (ez természetesen nem vonatkozik arra, hogy keleti vakcinát is felvettek, ahelyett inkább a halált kell választani). A fideszesek ezzel szemben kimentek annyian, hogy egyesek a következő kétharmadot látták bele, de azokat csak busz hordta fel Pestre és különben is birka mind. Tudjuk, persze. Azért én jókat szórakozom ilyenkor a harmatgyenge magyarázkodásaitokon. :)
2022. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
#8 Az számomra aggasztó, ugyanis én egy szót sem ejtettem semmiféle ellenzéki akármiről. Érdemes újra olvasni.
2022. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
22%
#9. Nézd, nyilvánvalóan próbáltad lekicsinyelni a békemenetet, amire egy *picit* többen látogatnak ki, mint bármelyik ellenzéki gigatüntetésre. Akkor vedd úgy, hogy csak erre reagáltam, mert ezek igen szórakoztató próbálkozások az ellenzék rajongótáborától. :)
2022. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
42%
#10 Barátom, neked agyadra ment a sok uszítás. Próbáld meg mégegyszer elolvasni. Most már nekem is szórakoztató.
2022. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
0%
Akadályozzátok Budapest forgalmát, hát milyen dolog ez?
2022. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
#8. Időközben, törölve lett pár válasz, de ha jól gondolom, te az a tag vagy, aki azon kacarászott, hogy milyen vicces, hogy kimegy minden fideszes a 18-99 korosztályban. Ekkor viszont amit fentebb írtam, áll, harmatgyenge próbálkozás, utóbb meg jön a terelés, hogy de nem is azt írtad. Így megy ez ilyenkor. :)
2022. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!