Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A választások után várható...

A választások után várható egy új kivándorlási hullám?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, ha nem az ő oldaluk nyer, akkor elhagyják az országot.


Erre most még rátesz egy lapáttal a kibontakozó gazdasági válság, infláció, reálbérek csökkenése, növekvő munkanélküliség is.


Na meg persze a szomszédban zajló háborútól is félnek sokan és úgy érzik hogy jobb lenne messzebb lenni.


2022. márc. 16. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Igen, legalább akkora, mint 2014-ben és 2018-ban is volt.

A magyar emberek többsége amúgy beéri majd azzal, hogy hőbörög pár napot a Pesten hallottamban. Előre látom a "kész, vége, kínai-orosz gyarmat lettünk" kommenteket.

2022. márc. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Az első mindent leírt:D

Egyébként szeretnék szólni, hogy németben is válság van, szal nem tudom miért hiszed azt, hogy ez csak itt van.

2022. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Az előzőek után se volt, most miért lenne?
2022. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk a tantestületben van egy kis fiatal 26 éves kolléga, ő kerek perec megmondta, ha marad a fidesz, akkor ő megy, mert itt 6 év egyetem után diplomával visz haza nettó 170-et, németben meg szobalányként nettó 700 ezer forintnak megfelelő összeg a kezdőfizetés.


Én megértem a fiatalokat, ilyen fizetéséből a mai infláció és albérletárak mellett nem lehet túlélni sem.

2022. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

5.


Jó lesz az bruttónak is :D

2022. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
#5: Kérdés: miért kell feltétlenül külön lakni? Száz éve egy házban több család is ellakott, és talán még jobb is volt nekik, mint a mostani tömegmagány.
2022. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!