Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a 2022-es választás lesz a...

Ez a 2022-es választás lesz a Fidesz legnagyobb győzelme?

Figyelt kérdés
Ellenzéki összefogás, koronavírus, háború, infláció... ha most is nyerik a választást, bármilyen arányban is, azt nevezhetjük a legnagyobb győzelmüknek?

2022. márc. 17. 20:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

ma 21:07

Az hogy fáj a szíved mert drága az olaj, meg az hogy tényleg objektíven mérve is romlik az életszínvonalad az két külön dolog.

Normálisék akkor lázadnak az infláció miatt ha komolyan visszaesik a fogyasztásra a lehetőségük de ez a csomó kiszórt ingyen pénz miatt most még keveseket érint.

2022. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
39%

2018-ban, 2,8 millió szavazatot kapott a Fidesz és 2,4-et az ellenzéki pártok felosztva.

Azóta a Fidesz csak lefelé ment, mert a fiatal kritikusabb korosztályt nem tudja magáénak, így életszerűtlen, hogy több szavazójuk lenne.

Ugyanakkor vélhetően az összefogás az urnákhoz viszi az olyan szavazókat akiknek mindegy ki, csak a Fidesz ne én is ilyen vagyok, 2018-ban nem is szavaztam mert esélytelennek láttam bármelyiket is, most viszont szavazni fogok, több ismerősömmel együtt.

2022. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Fullosan nagy győzelem lesz.
2022. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
60%
Nem, mivel harmatgyenge az ellenzék, így nem nehéz nyernie. Inkább úgy mondanám, hogy ettől az ellenzéktől lesz hatalmas siker, ha megakadályozza a Fidesz 2/3-ot.
2022. márc. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

A 2/3 ot azt kizárnám.


Inkább egy halovány ellenzéki győzelemre tippelek. A közvélemény kutatásokba is belepiszkáltak már. Mindenesetre biztos hogy szoros meccs lesz bárki is győz.


Most tesznek éppen a mai nap feljelentést is a március 15.-i rágalmazásokért.


Pl hogy az ellenzék katonákat küldene Ukrajnába meg a többi baromság végett.


Kíváncsi vagyok hogy mi lesz belőle/lesz-e következménye április 3. előtt... Mivel az ügyészség is csak Fidesz csicskákból áll..


https://www.youtube.com/watch?v=9kDS2_0iRmE

2022. márc. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

En már 18ban mondtam, de most is úgy vagyok vele 26ra lehetséges egy igazi kormányváltás, mert a fiatalok érettebbek lesznek, az idős fideszes nyugdíjasok pedig sajnos a kórházi várólistából adódóan nem fogják megélni, nagyon visszafog esni a kizarolag m1en tajekozódó réteg, így talán lesz szabad út az igazi demokráciára.

Fidesz győzelemre számítok pár százalék híján.

2022. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Www.taktikaszavazas.hu


Baloldali kezdeményezés.Még szerintük is masszív többsége lesz..120 képviselő jelen pillanatban a reális a Fidesznél s az utolsó 2 hétben beindul a győzteshez húzás esete..Szerintem a Kutyak meg a Mi Hazank nem jut be,de a Fidesz 120-125 helyet meg fog tudni szerezni.

2022. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
12-es!Az összes fiatal egyetemista ismerősőm,és mi többdiplomás értelmiségiek is a Fideszre szavazunk..Jah Győrben lakunk..Ti pesti adatokból indultok ki,de vidéken az ellenzék a fiatal értelmiségiek között sem népszerű..Beszélgess el egy soproni fiatallal...M
2022. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

18-as


Világ baromság amit írsz. A fiatalok (35 év alatti) korosztály elsöprő többsége az mind Fidesz ellenes. Ahogyan egyre többen halnak meg az idősebb/digitális analfabéta korosztályban úgy csökken a Fidesz támogatottsága.


Én Szegeden végeztem a mérnökit. Mindössze 1 srácot ismertem aki Fidesz-es volt, de már könnyen lehet hogy ő sem az.

2022. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Szeged 30 éve baloldali város..33 éves mérnök vagyok..Jobboldali..Ahogy kb.az egész munkahely.Győrben élünk..Nem Szegeden..Szegeden reális hogy keresni kell a Fideszest..Pesten is..Gyere beszélj egy győrivel vagy egy sopronival,vagy pápaival..Nem baromságról beszélek,hanem a barátaimról,s nem hiszem hogy mérnökként azt tanultad hogy a másik igazát alapból hamisnak állítod be tények nélkül...Ha igen akkor Szegeden a képzés elég lepusztult lett..
2022. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!