Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a 2022-es választás lesz a...

Ez a 2022-es választás lesz a Fidesz legnagyobb győzelme?

Figyelt kérdés
Ellenzéki összefogás, koronavírus, háború, infláció... ha most is nyerik a választást, bármilyen arányban is, azt nevezhetjük a legnagyobb győzelmüknek?

2022. márc. 17. 20:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Viszont beszélgess Budapest Havanna lakótelepen a buta tanulatlan munkással..Mind a DK-ra fog szavazni..Neked még nem tűnt fel hogy a gazdagabb nyugati megyék(ahonnan mennek ausztriába is dolgozni) többsége mind Fideszes?Ahogy Budapesten sem a proli negyedekben volt a Fidesz népszerű hanem a gazdag budai-környéken..De akkor szerinted Kecskemét,Debrecen,Győr,Szekesfehérvár,Sopron,Csorna,Szombathely,a teljes Észak-Balatonon mindenhol iskolázatlanok élnek?Mert ezek többsége Fidesz fellegvár még mindig..Nem vagy kicsit nagyképű?Aztán ne lepődj meg ápr.3-án..Fogalmatok sincs hogy a Fidesz mennyire népszerű vidéken a fiatalok és az értelmiségiek körében egy-két buborékvárost nem számítva..Mondom www.taktikaiszavazas.hu Én egy elég narancsos térképet látok..
2022. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
24 éves budapesti joghallgató vagyok,én lehetek akkor a kivétel mert jobboldali vagyok,ahogy a párom is.
2022. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Szóval aki átjár a határon és nem Magyarországról kapja a fizetését, az támogatja a fideszt. Aki meg a Havanna lakótelepen lakik, és szerinted tanulatlan, az az ellenzékre.

Aha... Mondjuk már az alaptalan ítélkezés sem jó....


Szerintem vegyük sorra, hogy hány darab stadion épült vagy jelenleg is épül Budapesten és azt, hogy mennyire támogatták az egészségügyi fejlesztéseket, az oktatást, a tömegközlekedést stb. És el lehet gondolkodni, hogy a jelenlegi kormány az elmúlt 8-12 évben mit tett azért, hogy jobban éljük a hétköznapi életünket.

Hányszor is voltatok a népligeti kézilabda stadionban? A Hidegkúti stadionban? Felcsúton? Használtátok valaha? Ez mit tett hozzá a ti életetekhez?


Jó, oké, most jön,hogy mennyire támogatják a családokat. Ezzel nincs semmi gond, csak egy kérdés, miből finanszírozzák? Fenntartható hosszútávon? Esetleg amikor odajutsz, hogy te is igénybe vennéd, lesz rá alkalmad?


Tegyetek belátásotok szerint.

2022. márc. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
27%

Valaha volt legnagyobb győzelem!🧡🧡🧡💪🏼


Főleg, hogy MZP az ostobaságával csak nyomja feljebb a Fideszt! Ezúton is köszönjük! Hajrá!🧡

2022. márc. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
93%

Fidesz támogatók!


Kérdem tőletek:


Nektek megfelelő az, hogy történelmi mélyponton az euró értéke, történelmi magasságokban az államadósság és költségvetési hiány?


Megfelel az, hogy amit lehet mindent magánkézbe adnak a haveroknak? Megfelel az, hogy egészségügyi intézmények és iskolák fejlesztése, korszerűsítése helyett túlárazott látványberuházásokra költik az adódat amiért MI keményen megdolgoztunk? Megfelel az, hogy az Európai Unión belül Magyarország már csak egy teher, Orbán rombolása miatt? Megfelel az, hogy a közutak állapota már olyan állapotban van, hogy lassan méterenként kell kerülni a kátyúkat? Megfelel az, hogy az iskoláskorú gyermeked/ unokád/ vagy éppen Te saját magad értelmetlen, elavult, oktatási rendszerben tanul/sz, ahelyett, hogy értékes kompetenciákra tanítanák őket, amit tudnak hasznosítani az életben? Megfelel az, hogy míg Te a megélhetésedért dolgozol, hogy tisztességesen felneveld a gyermekeid, törleszd a lakáshiteled, szó szerint gürizel a munkahelyeden a megélhetésedért, míg a kiváltságosak mulatnak a Te adódból. Megfelel az, hogy a társadalom minden szintjén jelen van már a korrupció, lassan protekció és kapcsolatok nélkül nem lehet normális munkát találni? Megfelel az, hogy 3 millió honfitársad a létminimum alatt él? Megfelel az, hogy egy alap orvosi szűrővizsgálatra több hetes a várólista, ha kapsz is időpontot belépve a rendelőbe szó szerinti időutazásban van részed annyira elavult minden? Megfelel az, hogy a heti bevásárlásnál hétről hétre, napról napra minden egyre drágább? Megfelel az, hogy már nem csak a MI pénzünket lopják el, hanem az Európai Unióból érkező támogatásokat? De legfőképp nem zavar az, hogy a magyarok többsége külföldön, a családjától hetekre távol dolgozik azért, hogy még tudjanak élni?



Komolyan nektek ez megfelel, de tényleg? Hol éltek Ti, tényleg nem látjátok a fától az erdőt, vagy csak nem akarjátok?



Tényleg több, mint 30 évvel a rendszerváltás után annyira f@sza minden ebben az országban, hogy csak na.


Esküszöm gyalázat!

2022. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Az utolsó egy óriási bullshit...Az államadóssághiány a válságig folyamatosan csökkent..Utana sem lett magasabb százalékosan mint 2010 előtt..Közgazdász vagyok..Az államháztartást mindig százalékban kell nézni..Mert 100 Ft-nál a 80% adósságnál kevesebb pénzed marad mint 200 Ft-nál ha 72%..Nyugaton 20 éve nem látott inflácio van az újrainditás miatt..Amerika 6%..Eu 5.5%..Olvassunk már utána..Az olajárak nyugaton történelmi magasságokban..Az euro pedig az összes kisebb valutát gyengítette a közelben..Amúgy a dollárral szemben az euro is zuhant..Mi amelyik vidéki kórházban voltunk azok megújultak..Kedves kérdező a nagyfalun Budapesten kivűl is nézzél körbe..Meglepődnél mennyi a jobboldali..Budapest mindig buborék volt..De ha a vidèk nem termel Bp.éhenhal..
2022. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én egy befektetési cégnél dolgozom.Rengeteg baloldali politikus ügyfelünk van akik magyar állampapírokat vesznek..Közben meg szidják..Mi is ezeket adjuk el mert a külföldi befektetők kapkodnak olyan jó állapotban van a magyar gazdaság a régióban.A stadionok meg megtérülnek.Akik VB-re jönnek azok itt alszanak ott szórakoznak s fogyasztanak.Válaszoló ha nem értesz a gazdasághoz nincs releváns végzettséged akkor ilyen politikai lőzungokat ne mondogass..
2022. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ennyi értelmiségit..Én csak egy mezei melós mozdonyvezető vagyok..2010-ben netto 210.000-et kaptam..Most 870.000+ 100.000 a 3 gyerekre adókedvezmény.Csak a Fidesz!
2022. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!