Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz azzal, hogy az...

Egyetértesz azzal, hogy az orvostanhallgatóknak még mindig kötelező a harmadik oltás?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 17:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%

Ugye nem vagy orvostanhallgató ? Miért kell kockáztatni a betegek /a csoporttársaid/ az eü dolgozok egészségét? Én még szeptemberben felvettem a 3.oltást+ januárban lettem COVID-os. Kibírod te is.

Egy orvostanhallgató

2022. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
Én a magam részéről támogatnám, hogy akivel Eü végzettsége, vagy leendő Eü végzettsége ellenére akár oltakozási hajlandósággal, akár veszélyesnek tekinthető alternatív irányzatokkal, homeopátiával (gyógyszerészek esetében homeopátiás szerek propagálásának, ajánlásának, támogatásának is beleértésével) bármiféle probléma van, volt, vagy adódik, a vonatkozó kamarából (Magyar Orvosi Kamara, Magyar Gyógyszerészi Kamara, Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara, sőt, soroljuk ide a Magyar Állatorvosi Kamarát is) rövid úton zárják ki, méghozzá tartósan. Legalább évekre, de inkább véglegesen. Akinek pedig az oklevélszerzés előtt adódik ilyen gubanca, az oklevelet esetleg szerezhesse meg, de a vonatkozó Kamara már az első felvételét is tagadja meg az illetőnek.
2022. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
50%

Egyre inkább gyengülni látszik a vírus...akkor meg minek oltassak.

Sok egészségügyben dolgozó ismerősöm csak és kizárólag kényszerből oltatott, nem pedig meggyőződésből.

2022. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy a fentebb kifejtetteken kívül, a bónusz-malusz rendszernek, vagy mindenesetre valamiféle rizikóbecslés-alapú biztosítási rendszernek a létrejöttét is nagyon támogatnám, nagyon is szorgalmazom. Totál felháborító, hogy én 28 éves fiatalon, aki nem dohányzom, nem iszok alkoholt, ha gyógyszert kell valamire szednem, stb, jó a compliancem, az oltásokat mindig beadatom, sok halolajat, sok vitamint fogyasztok, rendszeresen járok konditerembe, stb, pontosan ugyan azzal az algoritmussal fizetem a TB-met, mint az az akár fiatal, akár pedig nagyon öreg, aki pl. egész életében "olyan rengeteget bagózott, hogy azon a pénzen házat vehetett volna" (Tüskevár), annyi tisztaszeszt ivott meg összesen életében, hogy egy tartályvagonba jó, ha belefér, nem szedi a gyógyszereit, nem mozog, egész nap elpunnyad a foteljében, túl sokat eszik, el van hízva, stb. Ez nettó igazságtalanság. Nekem az átlagnál kevesebbet, neki pedig vagy az átlag (elég szomorú lenne, ha kb. ez lenne az átlag), vagy pedig átlag fölötti TB-járulékot kellene, hogy kelljen fizetnie. B opció: én kapjak bónuszokat, minél inkább preventíven, stb állok az egészségemhez, aki pedig a saját egészségét rombolja, nem kapjon bónuszt. Ez is egy út
2022. ápr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!