Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Homofób, iszlamofób rossz,...

Homofób, iszlamofób rossz, russzofób jó? Mi erre a magyarázat?

Figyelt kérdés

Hogy lehet az, hogy az eddig önmagát a tolerancia és elfogadás bajnokaként azonosító haladárok nagyjából a sátánnal azonosítottak mindenkit, aki valamely csoporttal szemben (sokszor jogosan) kritikát mert megfogalmazni, most azonban hirtelen önmagukra nézve ez mit sem érdekli őket és többszázmillió orosz embert simán kirekesztenének az életből is. Értem persze, hogy a háború csúnya dolog, na de a mezei bácsika, vagy az egész életében nyugaton élő orosz fiatal mi a frászt tehet erről?

Az ilyen ember ennyire agymosottak vagy ennyire szélkakasok? Tényleg nem érdekelne, hogy erre mi a magyarázat. Nem néznek olykor magukba néhányan?



#orosz #fób
2022. márc. 25. 07:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*nem érdekelne helyett nagyon érdekelne.
2022. márc. 25. 07:51
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Egyelöre még az ukránok "kirekesztése az életböl" zajlik SZÓ SZERINT! Most komolyan mi a rosszabb? Az életveszély vagy az hogy Oroszországban nincs többet Ikea bútor meg Meki! Az oroszokat kellemetlenség várja otthon az ukránokat halál!
2022. márc. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Isti22 ***** válasza:
68%
Már elmagyaráztuk párszor, nem tehetünk róla, hogy nem vagy képes felfogni a különbséget. Látod, ezért indokolt a tanárok polgári engedetlenségi mozgalma.
2022. márc. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Melegek és muszlimok még nem erőszakolták meg dédnagyanyámat, oroszok már igen.


Az önirónia ha fájna, amikor az ellen állsz ki, amit évekig képviseltél... :)

2022. márc. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

Teljes mértékben igaza van a kérdezőnek. Egyes iszlámok éppen úgy irtják a területeiken élő keresztényeket, ahogy az ukránok az Ukrajna területén élő oroszokat és ahogy az oroszok az Ukrajna területén élő ukránokat. Érdekes módon csak az oroszok lettek rosszak, de annyira, hogy büntetni és szopatni kell az évtizedek óta az EU-ban élő oroszokat, és több száz éve halott orosz írókat/zeneszerzőket, akiknek semmi közük sincs a háborúhoz.


Emellett szeretném megkérdezni, hogy ezek a nagy nyugati gyűlölködők hol az anyjukban voltak, amikor a védelmi szövetség NATO bombázta Belgrádot, Irakot, Szíriát az USA parancsára?

2022. márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

#5 Te hol voltál, amikor az ukránok írtották az oroszokat? Hol volt ez a sok szimpatizáns forradalmár, aki kiment volna az utcára?


Nekem fontos az oroszok elítélése és hangot is adok neki. Senki nem tartotta vissza a brancsodat, hogy ugyanezt tegye az ukránok ellen.

2022. márc. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

5! A müvelt "szagértö" megmondta hogy az "iszlámok" irtyák a keresztényeket na tivább nem is olvastam....


Ha azt se tudod, hogy az muszlim, mennyi hülyeség jöhet ez után?

2022. márc. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem, ha a harcoló orosz katonákról kiderülne, hogy mind melegek, a liberálisok egyből megértőbbek lennének velük. XDDD
2022. márc. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8! Én az orosz katonákkal most is megértö vagyok. A hatalommal, ami küldi öket meg nem. Meg tudod érteni a különbséget vagy magyarázni kell?
2022. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7%
#9: Te. A ballibek egy jelentős része meg hetek óta tobzódik az elvakult oroszgyűlöletben. Miért nem Putyint szidják? Minek kell ez a kollektív bűnösség-elv?
2022. márc. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!