Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire hihetőek most a...

Mennyire hihetőek most a közvéleménykutatások vagy lehet megint az lesz mint az önkormányzati választásokon, hogy Tarlós nyer fölényesen?

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 11:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10. Éppen ezért összezavaróak az ilyen kutatások, engem is volt hogy felhívtak, mondtam nem szeretnék válaszolni és kinyomtam ilyenkor a "nem tudja/nem válaszol" kategóriába kerülsz.


Ettől még elkötelezett ellenzéki vagyok :D

2022. márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
En azt mondom meglesz 😅 A remeny hal meg utoljara
2022. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#9!


Nem ez a durva! Ha figyelembe vesszük, hogy hányan szoktak elmenni szavazni, akkor ez a szám teljesen rendben van.

A durva az, hogy még a Republikon szerint is vezet 2%-kal a Fidesz, ami azt jelenti, hogy a valóságban legalább 6% lehet a különbség közöttük.

2022. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni, hogy a Fidesz vezethet. Egy fiatal ismerősöm sem szavaz a Fideszre, és csak olyanról hallottam, hogy korábban mélyfideszes lett ellenzéki, fordítva nem.

MZP utcafórumán is rengetegen voltak, kb. a fele elsőszavazó-korú fiatal.

És az egyik legfideszesebb körzetben lakok.

2022. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!