Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal még a mostani...

A baloldal még a mostani választási vereségüket is győzelemként fogják kihirdetni a választóiknak (és elkezdenek nagyban rettegni Magyarország sorsáért...)?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 17:15
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem lesz vereség. Rekord magas a részvétel, a fiatalok mind elmennek szavazni az Összefogásra!
2022. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Nem lesz vereség. Rekord magas a részvétel, a fiatalok mind elmennek szavazni az Összefogásra!"


OK, ezt már én sem bírom ki röhögés nélkül...XD

2022. ápr. 3. 17:23
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Fogsz este sírni...
2022. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
70-72% minden csak nem rekordmagas..Amúgy szerintem a 2/3 lebontását fogják kommunikálni.Első szavazó fiatal vagyok,mind a 2 szavazat ment a kutyákra..Amit a szüleim meséltek a baloldalról azt nem kérem..De a Fidesz sem szimpi.A népszavazást meg nem kértem mert nincs gyermekem.
2022. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
1. bár igazad lenne, de szerintem nem lesz semmi :(
2022. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
3-as..Mit sírni,mennek majd megint a balos söpredék balhézni a Kossuth-térre..
2022. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

"Első szavazó fiatal vagyok,mind a 2 szavazat ment a kutyákra."


Ez olyan, mintha a Fideszre szavaztál volna, mivel be sem jutnak, tök fölöslegesen mentél el szavazni. Köszike!

2022. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó,na pont ezért nem szavaztam a baloldalra,mert ahogy a Fidesz,úgy ti is meg akarjátok mondani kire szavazzak... Köszi,de én eldöntöm..S be fognak jutni.
2022. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8. nem baj (illetve de, de most már mindegy, ez van), mint mondtad első szavazó vagy, majd felnősz és remélhetőleg később jobban átlátsz dolgokat.
2022. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!