Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki most a Fideszre szavazott...

Deff kérdése:

Aki most a Fideszre szavazott ők akkor ugye nem vesznek igénybe magánegészségügyi szolgáltatót és magániskolákat?

Figyelt kérdés
Mert ugye ezek szerint minden szuper, minden működik. Bármilyen szar jön ezek után nem tudom sajnálni azt, aki a Fideszre szavazott.

2022. ápr. 4. 08:43
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
36%

Mióta is vannak gondban a kórházak?? 🥴

Senki, mondom megegyszer: Senki! Sem rakta rendben a fidesz előtt sem a kórházakat!!

Csak most mást tudunk szidni..

2022. ápr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
85%
#1 12 év telt el azóta.. 12..
2022. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
90%

#1

Kifejezetten szarabb lett az egészségügy. Az egy dolog, hogy előtte sem volt jó, de az egy másik, hogy még sokkal rosszabb lett.

2022. ápr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
100%
1! Akkor, ha gond van, arra nem az a megoldás, hogy megpróbálok ellene tenni valamit (főleg, ha erre van 12 - most már 16 - évem), hanem megállapítom, hogy ez régen is gond volt és akkor sem tett senki semmit?
2022. ápr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
21%
Minden választás után összeomlást jósolnak és mégis mindig felkel a nap. Persze ilyenkor a vesztes oldal alig várja a gondokat, mert abból legalább politikai tőkét kovácsolhatnak és jöhet az "én megmondtam előre!!!"
2022. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 Dzsonszi ***** válasza:
0%
#3 Nem lett rosszabb, még most se jó, de 1000x jobb mint volt, ha nem törölnéd ki a memóriádat 4 évente, akkor te is látnád.
2022. ápr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
98%

#1 tipikus nyugger hozzáállás, maradjon a szar, mert már volt szarabb is?😂Esélyt se adjunk valami jobbnak, igaz?


Az a baj, hogy sok értelmiségi már elhúzott az országból és most mégtöbb fog, köztük én is. Így akik itt maradnak, nagyrészt a slepp lesz. Tehát jobb már biztos nem lesz a helyzet, mert ezt a sok butát Orbán nagyon könnyen meg tudja vezetni.


És amúgy igen nagyon gáz, hogy fizetem a vagyonokat a tb-re, de magán szolgáltatást kell igénybe vennem, ha jó ellátást szeretnék. De úgy látszik Magyarország 70%-a szeret kicseszni saját magával🤣

2022. ápr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
100%
#6 egyértelműen rosszabb lett (ahogy egyébként az oktatás is), ez látszik, már a várólistákból is.
2022. ápr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
100%

#6

Mi lett jobb? Erősödött a forint? Az inflációval arányosan nőttek a bérek? Közelítünk a nyugati színvonalhoz? Fejlődött az állami egészségügy, az oktatás? Nekem erre mind nem a válasz, sőt, rosszabb lett.

2022. ápr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 Dzsonszi ***** válasza:
8%
Jólvan ügyesen lepontoztok, szerintetek miért aratott NEGYEDSZERRE óriási győzelmet a Fidesz? És mielőtt megint jönne a birkázás, sok olyan szavazott át a Fideszre, aki négy éve ellenzéki volt.
2022. ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!