Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy FIDESZ-párti elemző a Hír...

Egy FIDESZ-párti elemző a Hír TV-n véleményének adott hangot, hogy az oroszok a civil ukrán lakosságot "amennyire lehet, próbálják kímélni", tehát a FIDESZ-közeli elemzők egy része szerint még örüljenek is az ukránok, hogy milyen jó dolguk van?

Figyelt kérdés

#Hír tv #FIDESZ-párti #Lánczi
2022. ápr. 10. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Biztos, vannak olyanok is, akik próbálják kímélni. Nem fekete- fehér minden, mint ahogy azt a független, objektív hírközlés állítja.
2022. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Nyilván ha akarnák egy nap alatt elfoglalták Ukrajnát, ami rengeteg áldozattal járna, ez remélem nem fog megtörténni, de az is igaz hogy már egy áldozat is szörnyű.Mélyen elítélem hogy háborút indítottak az oroszok.
2022. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Katasztrófa, a 21. században egymást ölik az emberek.
2022. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Mariupolból az azov gárda nem engedte ki a civileket, hiába mondták az oroszok hogy mehetnek. Persze ezt bolond lenne beismerni az ukrán kormány.

Aztán amikor az ukrán kormány felfegyverezte a civileket ők már nem voltak civilek a továbbiakban.

2022. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Nézd, Irakban sokkal több civilt öltem meg az amerikaiak, és a második világháborúban is sokkal több civil halt meg. Ezek tények.

Én láttam felvételeket, ahol ukránok mesélnek arról, hogy sokkal többet szívtak az ukrán hadsereg miatt, ők sokkal több pusztítást okoztak, int az oroszok.

Az ukránoknak nem kell örülni, ők szívták a legnagyobbat, mert a vezetőjük egy jenki bábállamot és hadszínteret csinált az országukból, ahol az USA emberveszteség nélkül proxy háborúzhat az oroszokkal.

2022. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező, nem a fidesz közeliek szerint van így, hanem azok szerint akik értenek a hadászathoz.

Az oroszoknak sokkal egyszerűbb lett volna távolról szimplán szétbombázni minden települést célzás nélkül. Ehelyett amit valóban tettek az arra mutat, hogy esélyt adtak a civilek elmenekülésének.

Értem én, hogy ballibnek lenni már eleve korlátolt agyi tevékenységet jelent, de ennyire nem kellene szánalmasan erőlködni a fideszezéssel, mert nagyon ciki.

2022. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!