Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter Csütörtökön...

Márki-Zay Péter Csütörtökön elmegy a közmédiába Lánczi Tamás Fidesz-közeli politológus 48 perc című műsorába. Rendesen kiosztja majd ott a Gyurcsányt?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 12. 15:24
 1/5 hypno ***** válasza:
75%

Remélem szóvá teszi, hogy ez a 48 perc majdnem 10x annyi, amennyit a kampányban kapott.

És remélem megkérdezi Lánczit, hogy nem 2 hete kellett volna lenyomni ezt a beszélgetést?

2022. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
#1: MZP-nél többet szerintem még Orbán sem szerepelt az M1-en október óta. Adott rá okot bőven.
2022. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem mindenkit IS!

Hiszen tudjuk, ő bizony rettentően képviselte a kommunistákat, liberálisokat, de még a fasisztákat is, sőt a kiábrándult Fidesz szavazókat is, a csincsillákon át szurikátákig.

Na kérem szépen, ezek mind - mind sz@rban hagyták, MZP szerint természetesen Ő nem hibás.... ezért jól ki kell osztani MÁSOKAT!!

2022. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem Orbánozni is fog. Kíváncsi leszek, hogy tudják majd leállítani:)
2022. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hypno ***** válasza:
31%

#2

🤣

Azért gondolom te is érzed mi a különbség a között, hogy hogy valaki nem akar bemenni, vagy nem engedik.

Amikor már egy Bencsik Gáborból is kikívánkozik, hogy vérciki amit a "közmédia" művel, akkor úgy hiszem nem csak ellenzéki nyavalygás a dolog.

[link]

2022. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!