Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lett a kedvenced Orbán...

Mikor lett a kedvenced Orbán Viktor miniszterelnök úr? Mikor gondoltad azt,hogy ő az egyetlen politikus akinek elhiszed minden szavát? Mert megbízható és hiteles ember.Az unión belül az egyetlen.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 16. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
90-es években, amikor világos lett, hogy csak ő nem áll össze a posztkomcsikkal.
2022. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

2006 környékén, az volt az első választás amit már figyelemmel kisértem és bár akkor még nem szavazhattam de azt gondoltam hogy a Fidesz lenne a legjobb választás, dacára annak hogy már akkor is szinte minden ismerősöm ellenzéki volt és nem kicsit néztek furán ha szóba került, hogy szerintem nem érdemes az MSZP-SZDSZ-t támogatni.


Nyilván értem én, hogy trollkodsz csak épp ha végignézed az ellenzék üzeneteit semmivel se igazabbak, az meg hogy te esetleg nekik elhiszed amit mondanak az azt mutatja, hogy ugyanazon az értelmi szinten állsz mint amin szerinted a buta Fidesz szavazók.

2022. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Régóta
2022. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es.Nem trollkodok.Miért lenne buta aki a fideszes?.A mai ellenzék és szavazóbázisa,kész röhej.
2022. ápr. 16. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Akkor tetszett meg, amikor ilyen szép fényesre nyaltad a s.ggét...
2022. ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cubina ***** válasza:

Egy politikusnak elhinni minden szavát? Mert megbízható és hiteles?

Elég naiv állítás ez, nemde? :)

2022. ápr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!