Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Fidesz...

Mi a véleményetek a Fidesz elől menekülő ellenzékiekről szóló telex videóról?

Figyelt kérdés

A telex videót készített az ORBÁN elől menekülő belpesti "értelmiségiekről„ és hasonló kisebbségiekről.


[link]


Mi a véleményetek?



2022. ápr. 19. 21:14
A kérdező szavazást indított:
Nevetséges a belpesti libsik viselkedése,de azért örülök annak hogy elmenekülnek innen😎🧡🍾🇭🇺🍊
Jaj,szegény liberális és kommunista honfitársaim,de kár hogy elmennek innen😠🇪🇺🏳️‍🌈💔
Nem érdekel,felőlem maradhatnak is,de mehetnek is ahová akarnak,nekem aztán mindegy🤓🍺🇭🇺❤️🤍💚
25 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Vajon melyik Megafonos írja itt a kérdéseit ki? 😂


Provokáció kérdés, én már csak röhögök rajtatok, néhány hónap aztán ha itt nem jött változás szele,(nem is tettem érte, el se mentem)


irány nyugat 🥰

2022. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Nekem pl minden fiatal mérjök ismerősöm most mondta hogy na akkor ha orbán így megmondta hogy innen nem érdemes elmenni, több hazugságát nem szeretné hallani és lelépett...


Lehet rajta röhögni, de nagyon sok rendes, értelmes ember bunkó elkeretésével ez az ország nem jobb irányba fog tovább haladni.


Valami konstruktívabb kommunikációval, ami nem azt nyomatja, hogy aki máshogy gondolkozik azt kiveti magából a hazája talán többre lehetne jutni.


Vagy nem, és akkor lehet tovább szomorkodni hogy folyton tép minket a balsors, csak azt már láttuk hová vezet.

2022. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
2: Valamit keversz, Gyurcsány mondta, hogy "El lehet innen menni, tessék." Amúgy az ő idejében felgyorsult kivándorlási hullám fordult meg az utóbbi években.
2022. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Gyurcsány alatt mosogatni mentek az emberek, ma meg szoftvert fejleszetni meg autót tervezni... nagy különbség.
2022. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudnak menni, mert nem kell oda még több képzetlen kékhajú neolibber. Azokat várják, akik valami hasznos szakmát is tanultak.
2022. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

"Gyurcsány alatt mosogatni mentek az emberek, ma meg szoftvert fejleszetni meg autót tervezni... nagy különbség."


Köszönöm, hogy megnevettettél! Tényleg jót nevettem!!

2022. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Mielőtt rákattintottam volna a videóra, tudtam,hogy szivárványos lmbt aktivisták lesznek benne.


Ezek az egyik akadályai a nemzeti egység megvalósulásának.Bomlasztó ügynökök.Jobb is, ha mennek.

2022. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%

Mielőtt rákattintottam volna a videóra, tudtam,hogy szivárványos lmbt aktivisták lesznek benne.

Ezek az egyik akadályai a nemzeti egység megvalósulásának.Bomlasztó ügynökök.Jobb is, ha mennek.”



🏮Hát ilyen nemzeti egységre amit ti képviseltek akinek szüksége van elég szomorú. Főleg hogy a kereszténység zászlaja alatt mindezt!

2022. ápr. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menjenek nyugodtan.
2022. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gyurcsány azt azokra a vállalkozókra értette akik nem akarnak adót fizetni vagy csalnak nem jelentik be az embereket stb.

Nem nem vagyok gyurcsányista csak gondoltam megosztom a tényeket.

2022. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!