Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy mzp...

Mit szóltok hozzá, hogy mzp megint skatulyázta a szavazókat? Kijelentette, hogy neki a fiatal szavazók kellenek. Eddig azt hittem Fidesz ügynök, de kezdek egyre jobban rájönni, hogy egy sima pancser.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 22. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Egyesek miért követnek olyan politikusokat, pártokat ennyire up-to-dateen, ha közben utálják?

Miért nem foglalkoznak olyannal, ami érdekli őket?:D Vagy ennyi idejük van? Irigylem őket..

2022. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, hogy idős szavazókra nem számít, csak fiatalokra? Nem olvastam/hallottam, de kétlem.
2022. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. Mert valamiért ezt a gombaszakértőt feldobja nekem a Facebook. Orbánt is feldobja, pedig őt se kedvelem.
2022. ápr. 22. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Eddig nem úgy volt, hogy a fiatal szavazók mind baloldaliak, vagy liberálisak? :)

Ez esetben a jobboldali MZP csak innen tud bevonzani fiatal szavazókat. De ha ők baloldaliak, vagy liberálisak, akkor miért szavaznának a frissen megsemmisült, magát jobboldalinak nevező miniszterelnök-jelöltre? Egyáltalán: a hatalmasra nőtt Fidesz és a parlamentbe simán bejutott Mi Hazánkon kívül (Jobbikot most hagyjuk) van még hely egy harmadik jobboldali pártnak is a politikai palettán?

(Vagy én vagyok a naiv, hogy még mindig értelmezni próbálom ennek a politikai analfabétának a szavait?) :)

2022. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Erőlködik ő már 2018 óta.

Kitalálta a taktikai szavazást, táblázatokat készített, hogy hol melyik jelölt javára célszerű visszalépniük ellenzéki pártok jelöltjeinek; irányítani igyekezett az egész országban, bár ő nem is indult. (Lásd: [link] )

Aztán megállapította, hogy ő jót talált ki, csak nem hajtották végre kellő számban: [link] (Nem mellesleg,nagyon elszomorította, hogy nem tudtak egymással megállapodni, ezért leginkább "ellenzékváltó hangulat" volt. Ezekkel a pártokkal szerinte a jövőben sem lehet majd leváltani a Fideszt, ezért egy új ellenzékre, egy nemzeti összefogásra lesz szükség. Erről azt írta, ehhez egy 12 pontos nemzeti minimum program (ld. rendszervaltas2018.hu) kell, olyan jobbközép vezetők, akik a fideszesek számára is hitelesek, és széleskörű összefogás a baloldaltól a jobbikos szavazókig és "olyan politikusokig, akik múltjukkal nem jelentenek terhet a rendszerváltás számára". Mindez 2018. áprilisában.)


Aztán, mivel híre-hamva nem volt annak az új ellenzéknek, de ő nem bírta ki, hogy ne tegyen jót az ország népével, inkább beszállt azokhoz a pártokhoz, amelyekkel szerinte nem lehet leváltani a Fideszt. Sikeredett neki az, ami.


Persze, hogy nem áll le. Megálmodott egy modellt, elérkezettnek látta az időt, hogy megvalósítsa, lázba hozta, hogy a győzelem kapujában érezte magát; nem sikerült, kotor tovább.

Először Pálinkással és Gémesivel tárgyalt, de ők elzárkóztak tőle. Lemondtak arról, hogy sikerre vigye a pártjaikat.

Ötletel tovább; eszerint most a fiatalokban látja a lehetőséget.

Lesz még sok megváltó ötlete, és fog még dirigálni, hogy kinek mit kell tennie. Szerinte.


Nekem, róla, egy régi Durecell elem reklám jutott eszembe: dobolós játéknyuszik voltak, a más elemesek leálltak, de a Duracell elemes nyuszi csak dobolt és dobolt. Az én szememben ő a Duracell-es nyuszi.

2022. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Adblocker, Kérdező, adblocker!:D A nyugodt élet titka.
2022. ápr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!