Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szijjátto: Elítéljük, hogy...

Szijjátto: Elítéljük, hogy Oroszország megtámadta Ukrajnát és kiállunk Ukrajna SZUVERENITÁSA mellett. Mit szólnak az ukrán gyűlölő Putyin drukkerek?

Figyelt kérdés

En az ukranoknak drukkokok Trianon utan tudjuk milyen ha teruleteket vesztunk



Es



1956ban milyen amikor az oroszok elnyomnak minket, noket eroszakolnak stb...



Putyin egy hatart atlepett.


Viszont Szijjarto mast mondd mint a fidesz szavazo aki Putyin hatsojat nyalja.



2022. ápr. 29. 22:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a fidesz nem nyalja P. hátsóját. Egyszerűen csak ki szeretne maradni ebből a háborúból. Én egyik félnek sem drukkolok, hogy megnyerje" ezt a háborút. Alapvetően mindkettő vesztes, és az is marad.
2022. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom hogy a Fideszesek lázadnának azért mert kiállunk Ukrajna mellett és elítéljük a háborút. Nemtudom mire gondolnak de ha annyira idegesítené őket a dolog akkor tüntetnének több ezren azért hogy az oroszok mellé álljunk és kapjuk vissza kárpátalját de szerintem a Fideszesek jól megvannak ezzel az állásponttal.
2022. máj. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
43%
Nagy értelmiségi balosok még a külügyminiszter nevét se tudják rendesen leírni.
2022. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sablonszöveg.
2022. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!