Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek egy része miért...

A fideszesek egy része miért az oroszoknak szurkol?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy van bennük egy nagyfokú frusztráltság és emiatt egyfajta elégtételt éreznek. De hogyan lehet egy támadó felet pártolni? Tudom, erre jön a válasz, hogy Ukrajna a hibás, Zelenszkij bohóc, az USA irányít, stb. De akárhogy nézzük, Oroszország indította a háborút, Oroszország támad és nem fordítva. A háború semmire sem megoldás, a legrosszabb utat választották.

2022. ápr. 30. 13:37
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
61%
Én ellenzéki vagyok és bár nem drukkolok Putyinnak mert nincs miért de a korrupt náci Zelenszkij rezsimet sokkal jobban elítélem.
2022. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
42%
#8: Zelenszkijjel megbeszélni bármit is teljesen lehetetlen. Időpocsékolás. Hosszú évek után erre az oroszok is rájöttek és támadtak.
2022. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
46%

Amit te putyin imádatnak érzel az inkább az ukránokkal szembeni ellenszenv. Amióta elszakították Kárpátalját azóta zaklatják az ott élő magyarokat az ukránok.


Az európai unióba készülő demokrata Zelenszkij több olyan törvényt hozott amivel másodrendű állampolgárok lettek a magyar nemzetiségű emberek Ukrajnában. A magyar kormány kéréseit, tiltakozását gúnyos felsőbbrendűséggel utasították el hosszú éveken keresztül.


Ezek után csodálod hogy sok magyar közönnyel vagy megvetéssel fordul el Zelenszkijtől és a rezsimjétől?


Semmiféle támogatást nem érdemel az a rezsim.

2022. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
33%

Az emberek egy nagy halmaza szereti ha megmondják neki mit gondoljon, ki a barát, ki az ellenség, és hogy minden rendben van. Ezt persze a "hatalomtól" várják, mint a legerősebb szereplő, az "apácska" tudja a tutit.....és máris nem kell gondolkodniuk ilyesmin, más ezt letudja helyettük.

Szerintem valami ilyesmi a fidesz hatalmának titka.

2022. ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
68%

#7

Miért akartok beleszólni más belügyébe? Bezzeg amikor Brüsszel kritikát fogalmaz meg, azt jogtalan beavatkozásnak tartjátok, de amikor ti szóltok be Kijevnek, az miért nem probléma? Majd az ukránok eldöntik mi a jó nekik. Ha egy nyugatnyaló rendszert akar az ukrán társadalom, attól neked még miért rossz? Nem a te dolgod...

2022. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
#12, #13: Zelenszkij sem marad örökké elnök, előbb-utóbb majd jött volna más. Az nem pálya, hogy ha nem tudok megegyezni az aktuális kormánnyal, akkor megtámadom az országot. És itt most nem is a kormányról, hanem az emberekről van szó.
2022. ápr. 30. 13:53
 17/40 anonim ***** válasza:
63%

16#


Zelenszkijjel nem lehet megegyezni.

Még Krímet is visszaköveteli.

A probléma nem nyitogatja a történelemkönyveket,miközben területi integritásról papol, ha nyitogatná, tudná,hogy Ukrajna egy összetákolt műállam, a területeinek a fele eredetileg semmi köze Ukrajnához.


A háború nem 1-2 nap vagy hét alatt dőlt el.

2022. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

#17: Értem én, hogy nem lehet vele megegyezni, de akkor sem gondolom, hogy a megoldás az, hogy akkor támadjuk meg.

Nincs olyan, hogy összetákolt műállam. Az állam mint fogalom önmagában egy mesterséges dolog, nincs olyan, hogy a terület mást illet, mint akié aktuálisan. A történelem során folyamatosan változtak a határok, ha mindenki a múlt alapján követelné a területeit, akkor az egész bolygó egy hatalmás háború színterévé válna. Így nem lehet megközelíteni a problémát, mert sehova sem vezet.

2022. ápr. 30. 14:01
 19/40 anonim ***** válasza:
68%

#17

Ilyen alapon minden állam össze van tákolva.

2022. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
16%
Putyin jó és vissza fogja adni Kárpátalját. 💪🇭🇺
2022. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!