Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a Magyarország a világ...

Ez a Magyarország a világ legszebb országa honnan jön?

Figyelt kérdés
Ugye a nagyfőnök ezt mondta, a nép pedig egyetértett. Nem mondom, valóban gyönyörű a Balaton-felvidék, a Dunakanyar és még sorolhatnám. De a legtöbb országban vannak hasonlóan szép helyek (mindamellett, hogy ez szubjektív). Nézzük meg a fogarasi hegyeket vagy a Tátrát. Erre biztos lesz, aki azzal jön, hogy az is magyar föld. Menjünk tovább: a tiroli vagy a svájci Alpok, a görög szigetek, a favázas házas német városok, a horvát nemzeti parkok, a fjordok és még sorolhatnám és ez mind csak Európa, a világ tört része. Ne mondja már senki, hog ezek labdába sem rúgnak.
2022. máj. 3. 10:22
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Oké, szóval ez egy teljesen alaptalan érzelmi dolog.


Mármint ez olyan, hogy nyilván azt mondom a saját gyerekemnek is, hogy ő a legszebb meg a legokosabb, de azért tudom, hogy gyakorlatban ez nem így van.

2022. máj. 4. 09:06
 22/27 hypno ***** válasza:
59%

#21


Lényegében igen.

2022. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
0%
Magyarországnál minden ország sokkal szebb. A kisebbségi érzés mondatja vele,hogy ez a posvány a legszebb,akkor kevésbé fáj...Ő is az Adrián nyaral,nem a balcsin.
febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Kissebségi érzés pont az amikor a saját országodat tudatosan lealacsonyítod másokkal szemben.
febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
0%
Reális vagyok, bármerre indultam eddig csak szebb országokat láttam. A szomszéd országok is sokkal szebbek elég csak Szlovéniáig menni. Ennyi.
febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
25%

25


Reális vagy, de abból indulsz ki hogy az ÁLTALAD látogatott országok szebbek és ebből vonod le a konklúziót, hogy az összes ország szebb.

Látogas meg egy tetszőleges afrikai vagy ázsiai diktatúrát, garantálom, ha viszatérsz Magyarországra még meg is csókolom a földet...

Bocs, de ez alapján te buta vagy, nem realista.

febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Utolsó,

Végtelenül ostoba vagy. Ha csak egyetlen egy olyan országnis van, ami szebb, mint Magyarország, akkor már nem lehet Magyarország a világ legszebb....

Egyébként meg Afrika gyönyörű, ajánlom...

febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!