Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szólal fel a DK,Mome...

Miért nem szólal fel a DK,Momentum, stb. szövetségesük a Jobbik nemierőszak botránya miatt?

Figyelt kérdés
Nem képmutatás ez kicsit? El tudja képzelni valaki, hogy mi menne itt ha egy Fideszesről derült volna ez ki?
2022. máj. 6. 19:30
 1/10 hypno ***** válasza:
65%

Nem. Mi közük hozzá?


Megjegyzem nem igazán értem, hogy hogy van az, hogy hajszál híján megerőszakolják valaki barátnőjét, aki aztán egy fél év múlva kezd el felháborodni?

És az egész a lakájmédiában megjelent hír a jobbik tisztújítása előtt néhány nappal?

2022. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1


Szégyelld magad, tudjuk hogy ellenzéki propagandista vagy de ez még tőled is gusztustalan volt

2022. máj. 6. 20:06
 3/10 hypno ***** válasza:
77%

#2


Eleve propaganda kérdést tettél fel, vagyis a propagandista te vagy.

Még jó hogy egy irányított szavazást nem indítottál.


És miért szégyelljem magam? Miért kellene más pártoknak felszólalni? Mert egy álszent orbánista azt gondolja?


Egyébként legyél nyugodt, hogy ha az én barátnőmmel történik ilyesmi, én nem várok hónapokat, hanem helyből ráborítom az asztalt az egész társaságra.

Vagy azért kellene magam szégyellni, mert a lakájmédiában megint időzítve jelent meg a "hír"?

2022. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Engem nem zavar.
2022. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3


Milyen időzítésről beszélsz te félnótás? Szerinted ha az időzítésen lett volna a hangsúly meg a propagandán akkor nem választások előtt lőtték volna el?


A lőtéri kutyát nem érdekli, hogy ki irányítja majd a Jobbikot , a Fidesznek csak jó ha ez a bohóc Jakab tovább ássa a sírját a pártnak aztán meg átigazol a DK-ba miután teljesen tönkretette..


Arról meg, hogy miért a "fideszmédia" "lakájmédia" hozza le, az elég árulkodó, hogy a balos "független objektív" média nem akarta lehozni..

2022. máj. 6. 20:45
 6/10 hypno ***** válasza:
90%

#5


Én nem hiszek a véletlenekben ha a belpolitika a téma.


Azt meg csak egy idióta (pl. te) hiszi, hogy a fideszt nem érdekli hogy a Jobbiknál ki lesz a főnök. Nagyon is érdekli. Mert egy dolog a választási vereség, viszont egy másik, hogy egy tisztújítás új legitimációt adhat. Akár Jakabnak is.

2022. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6


És akkor miért nem a választások előtt dobták be?


Te most komolyan azt hiszed, hogy a Fidesz fél az udvaribolond Gyurcsánycsicska Jákobtól aki már szétverte a pártot?


Nekik ez a legjobb ha ilyen lejtmenetbe halad tovább a párt.. ha jönne egy új ember még talán életre is kaphatnának.

2022. máj. 6. 21:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha szövetséges pártnál van balhé arra azt mondják az a párt belügye.

Ha egy ellenlábas pártnál van balhé azt közügynek tekintik.

A politika egy rendkívül mocskos képmutató kettős mércét alkalmazó műfaj ezt meg én mondom.

2022. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Nem tudom, hogy mikor történt ez a megeröszakolási kisérlet, de valamikor 2021 Decemberben. Te tudod a pontos dátumot?
2022. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos félnek, hogy más is kiderülhet másról is
2022. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!