Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történt a magyarokkal hogy...

Mi történt a magyarokkal hogy ennyi orosz érzületű ember van a neten meg élőben is?

Figyelt kérdés

Nem csak a neten olvasok rengeteg oroszokat éltető kommentet, hanem élőben is,kocsmában,buszon,bevásárlás közben boltban.

Egyszerűen alig hallottam olyat aki sajnálta volna az ukránokat, ellenben az oroszokat éltetik.


2022. máj. 6. 21:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
33%

Kijev ide Kijev oda, ha 2014-es Krím elcsatolás után viszi Oroszország a donbaszi szakadár területeket meg az ő beltengere lesz az Azovi tenger akkor én őt hoznám ki pontozással győztesnek. Persze lehet sokféleképpen értelmezni egy eredményt. 2019-ben az ellenzék lazán elvesztette országosan az önkormányzati választást mégis győzelmi mámor volt ott

, mert pl Bp az övék lett. Annál boldogabb vagy minél kisebbek az igényeid-szokták mondani

2022. máj. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy gondolom, amikor azt mondjátok, hogy magukra kéne hagyni az ukránokat, akkor a szovjet 56-os bevonulással is egyet tudtatok érteni, hiszen az két ország közti viszony csupán és tök rendben volt a magyar forradalmat veszni hagyni Szuez miatt.
2022. máj. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem egyikhez sincs közünk, ezért fegyvert adni uknak olyan mint az oroszok tette..
2022. máj. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
28%

Mert az eu azt mondja hogy márpedig az oroszokat kell utálni, akkor ugye birka mód követni kell... kiknek is a szövege ez a birkázás?

Amúgy meg háború sem lett volna ha a népszavazáson megszavazott területeket átengedik nekik, de ugye ezt valahogy elfelejtik ott a " nagy nyugaton " is.

2022. máj. 7. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
22%
Unatkozol, pedig van munka bőven.
2022. máj. 7. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
68%
Nem az intelligens politikai állásfoglalásunkról vagyunk híresek.
2022. máj. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
71%
Mi Hitelért is értettük. Én nem csodálkozom semmin. Ösztönösen érezzük hova kell állni.
2022. máj. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
30%
Hülye nép vagyunk.xD
2022. máj. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
69%

nekünk sose jó ami van

amíg ruszki megszállás volt addig az amcsikra és a nyugatra áhitoztunk. most itt van, most inkább újra a KGST és a Szovjetunió kell

2022. máj. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
72%

Én a saját ismerőseim, kollégáim kapcsán tudom azt mondani, hogy igen, van egy összekacsintás, hogy "én ám a ruszkiknak drukkolok". És édesmindegy, hogy értelmiség vagy segédmunkás, mindenkitől ezt hallom.

Szerintem annyira ellenérzést vált ki a többségből ez az ukránsimogatás, ez a kritika nélküli ukrán ajnározás. Ez van.

2022. máj. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!