Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Vona Gábor féle Öt című...

A Vona Gábor féle Öt című műsor kormánypárti vagy független?

Figyelt kérdés

2022. máj. 11. 10:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
muhaha, az a lehetőség elfelejtődött megemlítődni a kérdésben, hogy ellenzéki. Akkor én most megemlítem, és inkább arra szavazok
2022. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
13%
Függetlennek próbál látszani, de amúgy fideszpropagandát nyomnak + egy minimális kritikát, hogy legalább a látszat meglegyen.
2022. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Ragozzák a semmit, mint a fociban amikor kapufát rúgnak és latolgatni kezdik azt, hogy mi lett volna ha....!
2022. máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%

#1. +1, imádom az ellenzéki vergődést. :))


Kedves kérdező, felejtsd el ezt a nevetséges "független" jelzőt, az amúgy a világon mindenhol azt jelenti, hogy liberális.

2022. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
1%

Annyira elborult dolgokat mondanak, hogy független. Nem tudom, hogy hogy sikerült ennyire elmebeteg társaságot összeszedni.

Gyakorlatilag alig van értelmes gondolatuk.

2022. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne osszad már ezt 2bittes gondolkodást, hogy valami van kormánypárti vagy kormányellenes lehet.

Olyan szánalmas, hogy erre a gyerekes szintre lement a közbeszéd, ez nem egy kibszott Disney mese, ahol mi vagyunk a jók, akik a gonoszok ellen harcolnak.

2022. máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy nem tudom feltűnt, de az ATV ellenzéki
2022. máj. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 mindentudó99 ***** válasza:
100%
#2 Nem nyomnak fidesz propagandát. Elmondjàk hogy a fidesz kb mindenben jobb mint az ellenzék. Az ellenzékről meg elmondják hogy súlytalan semmitmondó bagázs. Ez csak az igazság
2022. máj. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
ATV-t nézzétek ki és hogyan finanszírozza, nem mondok többet. Aki tudja az érti.
2022. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%

#8

Mármint olyan emberek mondják el, akiknek az se jött be, amit 2 hónappal ezelőtt mondtak? Akkor mennyit ér a szavuk? És pont ez a hatalmas probléma, hogy egy aranyhal memóriájával rendelkeznek.


Pl. a kérdésben is Vona van kiemelve. Miért kellene annak az embernek a szavára adnom, ami 2018-as választáskor azért indult külön - és ezt be is ismerte -, mert ők azt látták, hgoy egyedül meg tudják verni a fideszt?

Abban a helyzetben egy ilyen dolgot elmebetegek gondolnak komolyan.

Vagy a műsor elején, amikor még Puzsér is volt, akkor Hont és Puzsér habzó szájjal üvöltözött arról ,hgoy az oktatási rendszernek hogyan kellene működnie (az egyetemi utáni elvándorlás volt a téma), és nem szólt nekik senki, hogy amit üvöltöznek, az a jelenlegi rendszer, úgy működik ma, ahogy ők azt állították, hogy szeretnék, hogy működjön. Az ilyen ember értelmes?

Elővehetjük Konok Pétert, aki azzal érvelt a fidesz győzelme mellett, pontosabban, arról, hgoy ő miért látta előre, amiért a Kötöttfogás extrában lehülyézték még Lukácsi Katalint egy héttel korábban. Pont ugyanazzal érvelt: "ebben a környezetben mozgok és itt azt láttam, hogy ..., ezért..."


Czeglédy áll legközelebb a valósághoz, de még ő is nagyon messze van.

2022. máj. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!