Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Medián legfrissebb, a...

A Medián legfrissebb, a 2022-es választás választás utáni első kutatásában a Mi Hazánk lett a legerősebb ellenzéki párt. Meglepő?

Figyelt kérdés

A Medián hosszú ideje már a legpontosabb közvélemény-kutatónak számít, a 2022-es választáson is az ő mérésük volt a legpontosabb. Tehát az ő méréseiket nagyon komolyan kell venni.

[link]

"A választani tudók 57 százaléka a Fidesz–KDNP-re, és a relatív győztes Mi Hazánk is rátett még 1 százalékpontot a megkérdezettek által felidézett szavazatarányára.

Ez a választani tudó szavazók körében mért 9 százalék nagy ugrás a Toroczkai László vezette pártnak az utolsó előrejelzésekben kimutatott 4-5 százalékos támogatottságához képest. Mindent egybevetve a Mi Hazánk annyiban is átvette a Jobbik korábbi (2014 és 2018 közötti) szerepét, hogy egy hónappal a választások után a legerősebb ellenzéki pártnak tekinthető:

1 százalékponttal megelőzi a DK-t, és még 1-gyel a Momentumot. Ezek persze hibahatáron belüli különbségek, de szimbolikus jelentőségük nem elhanyagolható.

Tehát jelenleg:

1. Fidesz-KDNP 57%

2. Mi Hazánk 9%

3. DK 8%

4. Momentum 7%

az összes többi párt messze az 5% küszöb alatt.



2022. máj. 11. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ha ez igaz, akkor amíg a Fidesznek 57%-a van, addig mindegy is. Az egész ellenzéki térfél egy homokozó.
2022. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Ez még csak a kezdet, hajrá mi hazánk!
2022. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
A meglepetés ereje. A Fidesz hallgatott róluk, a balliberálisok pedig ugyanazt lekezelő stílust vették fel, mint a Fidesz velük szemben. Amiért sírnak, ha velük csinálják, azt ők is megcsinálják másokkal.
2022. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Erről már írtam itt😄. Ahogy a Mi Hazánk nagyobb nyilvánosságot, több felhasználható pénzt kap, azok is megismerhetik őket, akik eddig csak annyit hallottak, hogy nácikok.

Elhiszem, hogy a neomarxista, neoliberáls szavazóknak ez most egy arcul csapás, de hát ők eddig is egy hangos, agresszív kisebbség voltak.

A Mi hazánkat mindenhol és mindenhonnan tiltották, teljes ellenszélben jutott be a parlamentbe, azok juttatták be, akik tudták, higy mit akarnak. Most majd egyre többen megtudják.

2022. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Az a helyzet, hogy szerintem sokan szívesebben látjuk a Mi Hazánkat a parlamentben, mint a komplett, köpedelem ellenzéket rajtuk kívül.
2022. máj. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Nehéz lehet nőáci szardarabként. Ugye, migatyánkosok?
2022. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
#6. Öhm, te el tudtad olvasni, hogy mit írt a kérdező fentebb, vagy ez a feladvány már bonyi?
2022. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
#6 Képviseli itt az értelmiségi baloldalt.
2022. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 én amióta Mi Hazánkos vagyok jobban alszom
2022. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!