Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk fejlődését csak...

A Mi Hazánk fejlődését csak én vettem észre?

Figyelt kérdés

Nos a Mi Hazánk 2018 nyarán alakult meg, párt ezer ember a pusztán! viszont 2022 ben parlamenti párt lett és a legerősebb ellenzéki párt!


[link]


Nem gondoljátok hogy ez azért kemény? idén lesz 4 éves párt és a legerősebb ellenzék! (amit egyébként megértek, rengeteget dolgoztak!) és rádásul nekik volt leghamarabb programjuk (Fidesznek nem volt, a baloldalnak meg utolsó hónapban lett, ami nevetséges!) rádásul ők állították legelőször a 106 jelöltjüket! szóval ahhoz képest hogy mennyire fiatal párt nagyon sokat tett/tesz!


Szóval a Mi Hazánk hatalmas fejlődését csak én vettem észre?

🟢⚪️🟢⚪️🟢⚪️



2022. máj. 12. 05:58
A kérdező szavazást indított:
Énis észrevettem hogy mennyire erősek lettek! Hajrá Mi Hazánk! 🟢⚪️
eddig nem vettem észre de most hogy mondod tényleg! Hajrá Mi Hazánk! 🟢⚪️
33 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Az a kemény hogy a momentum dupla annyi idős kb és még mindig a béka segge alatt vannak.
2022. máj. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 hypno ***** válasza:
62%

Egy bármilyen társadalomban bármikor lehet találni 10% radikális szavazót, de többet nem. Az ilyen pártokba bele van kódolva egy üvegplafon amit ha megfeszülnek sem tudnak áttörni, mert az emberek többi része inkább mérsékelt.

Ha pedig megpróbálnak a mérsékeltek irányába nyitni, akkor úgy járnak mint a Jobbik. Egyrészt ott lesz a radikális múltjuk, amit sokan nem felejtenek el, másrészt a szélsőségesek nem találják már vonzónak őket.

2022. máj. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%
Olyan jókat tudok röhögni, mikor valaki 2022-ben még mindig nácizik, meg fasisztázik! :)
2022. máj. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%

Nyilvánvaló, hogy aki jobboldali, az egy fasiszta, náci, aki meg baloldali, az egy kommunista, terrorista! Csak így lehet!:)


Egyébként igenis vannak olyan egyedek a társadalomban akiket ki kell rekeszteni!

2022. máj. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
17%
Igen, nyilván, pl a pedofilok, de ti egybitesek egy meleg párt is annak tartotok...
2022. máj. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
A kommentszekcióból is látszik hogy l a libbant banda mennyire agymosott,náciznak mint az igazi debilek de hogy megnézzenek egy Toroczkai féle interpretációt a párt valódi ideologiájáról az nuku.
2022. máj. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

Tehát lenézed a náci eszmét, miközben te magad is kiírtásról beszélsz!

Egyre jobb lesz! Annyira buta vagy, hogy az már vicces.

2022. máj. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
41%

Okés.


Szép hogy kedveled a MiHazánk-ot és örülsz az eredményeiknek, de azért ne ess túlzásokba.


A MiHazánk 5,88%-ot kapott, az ellenzéki összefogás 6 pártja pedig 34,46%-ot


Ha feltételezzük azt a m'rhaságot hogy az összefogáson belül minden párt egyenlő arányban volt képviselve a szavazatok számában, akkor 34,46/6=5,743%


Csak ebben az esetben lehetne feltételezni, hogy a MiHazánk a legerősebb ellenzéki párt.


Ha az összefogáson belül egy párt dominált volna, akkor máris csak második.


Ha kettő, akkor már csak a harmadik.


Az összefogásban viszont három domináns párt volt, tehát legfeljebb a negyedik lehet a sorban.

2022. máj. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
Tegnap tette közzé az egyik közvélemény kutató cég, hogy a Mi Hazánk a legerősebb ellenzéki párt! 9% szavazna rá a megkérdezettek közül!
2022. máj. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
37%

A DK ebben a kérdésben jelenleg 17%-on áll.



Húzzanak bele. XD

2022. máj. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!