Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódott ellenzékiek,ti kire...

Csalódott ellenzékiek,ti kire szavaztatok a választáson?

Figyelt kérdés
Az MZP vezette ellenzéki összefogásban csalódott ellenzékiek,kire szavaztatok április 3-án?

2022. máj. 18. 23:57
A kérdező szavazást indított:
Fidesz-KDNP
Mi hazánk
MEMO párt
MKKP
NÉP párt
29 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
"Kell egy nagykutya, mert ez a két farok már nem bír magával.."
2022. máj. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. máj. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Csalódtam az ellenzékben, ennek ellenére rájuk szavaztam. Csak nekik lett volna esélyük leváltani O.V. Nagyurat, meg azzal érvelni, hogy "lehet ők se jobbak" és emiatt megválasztani a biztos rosszat nekem nem érv. Olyan, mintha nem is adnánk esélyt a változásnak.
2022. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 simad ***** válasza:
0%
3 jobb a biztos rossz mint a bizonytalan jó
2022. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Jobb a rossz mint a jó?

Ezekszerint örökre marad a fidesz bármilyen rossz is lesz.

2022. máj. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok: én is ettől tartok, mert szerintem így gondolodnak sokan (szerintem 4-es így értette, csak írásban nem jön rendesen át).

A langyos állóvíz, de legalább már ismerjük.

2022. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Mi rossz a Fideszben? Mi lenne jobb az ellenzékkel. Tekintettel a mostani eszkalálódó válságot is
2022. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%

7/7 Erre én is kíváncsi vagyok épp ész érv nincs ellene. Dolgozhatnánk áramért meg a gázért.

Családi kocsi támogatás, babaváró hitelt jó felnyalni, meg az adó visszatérítést, de azért váltsák le. Benzin árstop jól jön nem nekik?

2022. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

furán áll a szavazás, egy igazi normális ellenzéki támogató sosem szavazna át a mi hazánkra. már csak azért sem mert minden épeszű tudja, hogy a fidesz csicskái.


a hetesnek és nyolcasnak pedig:

hogy mi a rossz, hát úgy majdnem minden. A családtámogatásokat stb. az ellenzék sem tagadja, hogy jók lennének, a baj azzal van ahogyan működik és amilyen feltételekkel igényelhető. De pl. a családi pótlék gyurcsány óta nem emelkedtek egy ft. ot sem (és itt nem őt fényezem mert nem szeretem a dk-t de ez az igazság.). Az adó visszatérítéssel sem lenne baj ha nem most időzítették volna mikor több mint 1400 milliárd forint az államkassza hiánya. A elképesztő méretű korrupciójukat meg amit az eu is megelégelt és megvonja a támogatásokat arról már nem is beszélve. De még van millió más indok amit fellehetne hozni, de kár mert ismerem a fidszeseket akármit mondasz akármivel alátámasztva nem fogják elhinni. ha orbán azt mondja a narancs az új fekete azt is elfogadnák.


röviden tömören nem a kisembereket szolgálják akiket kell és szükségük lenne rá, hanem saját magukat.

2022. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%
9: te ne azt nézd a nagyok mit lopnak rl, hanem hogy te mit kapsz az tőlük, mit fejlesztenek a városodon. Nem tőled lopják el. Ha ellopjak egyáltalán. Ne hidd el az ellenzék szirénhangjait. A balosok segelyeznek a kormány munkahrlyet teremt, családot támogat. A magyar érdeket nezi, ő a fekete bárány mert nem szavazza meg a szankciokat. Azt hiszem hápognál ha az ellenzék nyert volna és lenne itt most 800 Ft os benzin meg 1000 ftos kenyer. 7.es boltam
2022. máj. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!