Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » BKK közvéleménykutatásnál mit...

BKK közvéleménykutatásnál mit számít, hogy "nembináris" neme-e a kitőltőnek?

Figyelt kérdés
Lassan csődbe viszik a BKV-t a ballibek, amikor még nyereségesen vették át Tarlósótl és a legfontosabb dolog, hogy a "nembináris' opciót kitőlthesse az ember. Gratula! [link]

2022. máj. 19. 17:10
A kérdező szavazást indított:
Fontos, csak nem látják át az emberek
talán
nem. Ostobaság, propaganda
33 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Azért számít, mert mikor olvassal az ívet a nembináris kitöltő, ha csak férfi vagy nő közül lehet választani, akkor nem tudja mit válasszon. A BKK valószínűleg lesz*rja milyen nemes van.
2022. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Ez felháborító. Az összeset egy kategóriába sorolták. Hogyan fog megférni egy passzív b.zi véleménye egy kategóriában egy shemale gondolataival.
2022. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Felháborító ez a kirekesztés hol marad a többi 69 nem? :DD
2022. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Karácsony a Lánchídra se akarja visszaengedni az autósokat "civil" szervezetek nyomására. Most meg ez a baromság. Azt hittem, értelmes ember, de úgy látszik, ő is csak egy kretén politikai báb.
2022. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Amúgy nem értem, mért kell a balliberráltaknak újabban az egész világon fullba tolni a retardot.
2022. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Fontos.
2022. máj. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Én csináltam már kérdőívet, nagyjából öt másodperc egy extra válaszlehetőség hozzáadása. Ha amiatt, mert hozzáadták a nembináris lehetőséget pár ember jobban érzi magát és szereztek vele pár extra kitöltőt, már megérte. Több kitöltő -> nagyobb minta -> pontosabb becslés.

„Lassan csődbe viszik a BKV-t a ballibek, amikor még nyereségesen vették át Tarlósót” – ezt kötve hiszem. Pontos számokat nem ismerek, de az ilyen tömegközlekedési vállalatok szinte mindig veszteségesek. Azt el tudom képzelni, hogy rosszabbul megy a BKK-nak most, mint Tarlós alatt, de ezért se feltétlen Karigeri a hibás. Én egy hete vettem meg a diákbérletem 3450 Ft-ért. Szeptemberben is ennyi volt. Tudtommal tavaly is. Tehát a BKK nem emelt árat, az infláció viszont jelentősen növekedett (ennek az oka részben a kormány, részben pedig külső tényezők). Ebből simán következhet az, hogy veszteségesebb a BKK most, mint mondjuk 4 éve.

2022. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért látszik a szavazásból, hogy mennyi woke degenerált van ezen az oldalon.
2022. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Az még érdekesebb, hogy mi értelme van cikket írni róla?
2022. dec. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
#8 Tudjuk, a te fajtád már fűtené be a kemencét, de azoknak az időknek már szerencsére vége.
2022. dec. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!