Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem szórakoztatóbb...

Csak szerintem szórakoztatóbb a magyar politika, mint bármelyik Netflix sorozat?

Figyelt kérdés

2022. máj. 20. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
A Fideszen többet is lehet röhögni mint bármely vígjátékon.
2022. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Igen,igazi tragikomédiát csinálnak belőle.
2022. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk valljuk be elég elvetemült politikusok vannak.
2022. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem kifejezetten unalmas a magyar politika, ezen te mit szórakozol? hogy van egy kétharmados kormányunk, ami SZÓ SZERIT azt csinál, amit akar, SEMMI nem köti meg a kezét, ez pedig az a szint, hogy minek foglalkozzunk politikával, ha egyszer csak az történik, amit ők akarnak. De szó szerint vedd, ha holnaptól fejlevágás járna a tilosban parkolásért jogilag az is beleférne, elvégre csak átírnák az alkotmányt meg minden ide vágó törvényt és voila!
2022. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Csak addig vices amig nem vesszited el a dohányboltodat,benzinkutad és fitalok nagy részét aki el tartaná a sok nyugert.Az unio a vicces hogy, 100 jogálamosági szankciót csinálják tárgyalják de gyakorlatba semmit nem tesznek.Beszeg az Ukránoknál mindenki ugrot de az nem számit hogy,eu pénzböl diktatura épül amihez képest Putyin rendszere is vicc lesz.
2022. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Kicsit engedékenyebbek lehetnének ez unióval szemben akkor jobban ürülnék.
2022. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Igen, az ellenzék bohóckodása felülmúlja a profi szórakoztatókét.
2022. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem tudom... 20 éve még a Mónika show-ban is szörnyülködtem volna azon a trash színvonalon, amit most már választási kampánynak nevezünk. Engem nem szórakoztat, sokkal inkább szorongást vált ki.
2022. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1

A fideszen is, meg ezen szétesett, sosem volt, összellenzéknek hazudott valamin is.

2022. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy a sok 2/3adaozó meg fideszező tini mit szólna ha a fidesznek nem 2/3ada lenne és azon kapnák magukat hogy bizonyos ellenzékinerő betiltatta a netflixet így hiába várnák a stranger thingsük premierjét
2022. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!