Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha itt is háború lenne, akkor...

Ha itt is háború lenne, akkor mi történne azzal, aki melegházasságról meg LMBTQ jogokról beszél?

Figyelt kérdés
Pl. mindenki éhezik, a lakása, amit hitelből vett szétlőve és akkor még örülhet, ha a családja életben maradt. Ilyen helyzetben ha valaki melegházasságért tüntet, mi történne vele?

2022. máj. 21. 00:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
37%
Természetesen uniós támogatást kapna mert van egy fontossági sorrend. A többiek meg le vannak szarva kit érdekel hogy nincs mit enni.
2022. máj. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
75%
Mármint a fideszesekkel? Csak ők vannak erre ráizgulva. Persze tudom, védeni kell az óvodásokat a nemátalakítástól!😆
2022. máj. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%

Szerinted egy meleg nem küszködik lakhatási válsággal?


31 éves vagyok és nem egészen látom jól a jövőmet...én is áldozata vagyok a lakhatási válságnak, nehezen hiszem el, hogy lesz lakásom vagy megfizethető bérlakásom...pedig szeretnék... de hát ez van, ha 3 báttyal kell osztozkodni...

2022. máj. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
19%
De mar nincs is haboru.
2022. máj. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező!

Megnyugtatlak, ha háború lenne, te még akkor is a melegekről beszélnél. A szomszéd országban háború zajlik, tömegsírokat tárnak fel, milliók menekülnek. De neked erről csak az jut eszedbe, hogy "de a melegek". Ha az atombunkerben ülnél az utolsó darab májkrémet eszegetve, akkor is arról beszélnél, hogy bezzeg ezek a melegek, volt képük emberi méltóságot és jog előtti egyenlőséget követelni.

2022. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
23%

#2

Te meg mit röhögsz?

2022. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

5, nem nekem jut a háborúról eszembe a melegeket, hanem a melegeknek jut a háborúról eszükbe a többi meleg.

Ezért szerveztek itthon külön LMBTQ-ember mentést megkülönböztetve ezzel még az otthontalanná vált menekülteket is...

2022. máj. 21. 11:53
 8/33 anonim ***** válasza:
12%

#7

Hagyd... hiába érvelsz nekik. Mindent támadásnak vesznek, aztán meg csodálkoznak, hogy utálva vannak...

2022. máj. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
53%

Ez már szénné lett tárgyalva, amikor két hónapja Tibi atya összeböfögött egy cikket erről.

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..

Egy hazai civil szervezet, a működési feltételeivel összhangban, segítette az LMBT menekülteket, akik egy durván homofób támadó ország serege elöl menekültek. Miközben LMBT emberek amúgy egyénileg támogattak mindenkit, akit tudtak.

Ebből kihozni, hogy az LMBT-k rosszabbak, mint a nácik. Na, az az igazi nyakatekert érvelés.

2022. máj. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
64%
Bocs, de egy LMBTQI szervezet, miért ne segíthetne csakis kizárólag LMBTQI menekültekkel? Profiljába vág... te se mész állatorvoshoz ha neked fáj a fogad.... vagy mész férfiként egy nójogi nőket elszállásoló bántalmazott nők menedékházába...
2022. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!