Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Majomhimlővel, azért már...

Majomhimlővel, azért már hajlandó lennél otthon maradni?

Figyelt kérdés

Ismert, hogy a COVID azért végzett akkora pusztítást a társadalomba, mert elégtelen volt az izoláció. Az emberek nem voltak hajlandó a vírustól biztonságot adó otthonukban hónapokat eltölteni szerte a világon. Ezt tanácsolták a szakértők és a kormányok számunkra.


Most megjelent a majomhimlő. Ez roppant kellemetlen látható tünetekkel is jár. Nézd meg a saját szemeddel milyen borzalmas tüneteket képes okozni [link] és már nyakunkon is a világjárvány


Így azért már otthon maradnál ugye? Fejlődőképes vagy?



2022. máj. 21. 18:45
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Remélem ez csak egy trollkérdés és valójában nem ezen a szinten vegetálsz.
2022. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Jaj már ha a szakemberek azt mondják maradjak otthon akkor otthon maradok, ha meg nem kell akkor nem maradok.
2022. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Ja,bebetonozom magam a házba baszki:D

6 maszkot és 8 szkafandert magamra húzok és 2 pár gumikesztyűt🤦‍♂️

Ja és oltást is kérek vagy 3-at havonta:DDDDDD

Azért eszeteknél legyetek már emberek és nem kell mindent bevenni amit mondanak mert nem jót akar ám mindenki....

Én nem veszek részt ilyen butaságokban ahogy a covidban sem asszisztáltam és nagyon jól tettem már látom!!

2022. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem mert a covidból visszamaradt posztómaszkjaim ezután is mindentől meg fognak védeni engem. Orromról kissé lehúzottan hordva is!
2022. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Hagyd már abba a Majomhimlős baromságot.
2022. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Persze. 2 éve itthon ülök szkafanderben a hermetikusan elzárt szobámban, hogy megvédjem az emberiséget a lappangó covidomtól/csirkeinfluenzámtól /majomhimlőmtől, vagy ki tudja, még mi bujkál bennem. De nem mindenki ilyen felelősségteljes, szóval, ha fosol, adass be még 26 Pfizert. Az mindentől is megvéd! Miért pont a majomhimlővel ne bánna el?😉
2022. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 scamdemic ***** válasza:
83%

Én a csirkehimlőt várom, ha az begyűrűzik ide, akkor itthon maradok, ha a szakemberek (pl. Merkely „nem lesz 4. hullám” Béla) arra kérnek.

https://www.youtube.com/watch?v=aRz-_UAAKlU

2022. máj. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére, ha ez ilyen látványos tüneteket produkál, majd maga a társadalom fogja kirekeszteni az ilyen renitenseket.
2022. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!