Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ lobbi helyet az...

Az LMBTQ lobbi helyet az europai unionak nem lenne jobb ha az egézséges hetero kapcsolatot népszerűsítené?

Figyelt kérdés
Ne gyertek nekem azzal h nem is létezik és csak a fidesz találta ki.tele van az internet videokkal.ez egy valos veszély hál Istennek magyarország gátat szabott ennek a gender őruletnek.na de nem lenne életszerűb ha az ovisokat inkább az hetero párkapcsolatra ösztönöznénk?

2022. máj. 22. 08:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
A majomhimlő majd elintézi őket,mehetnek karanténba örökre.
2022. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az agymosást kellene abbahagyni végre. Főleg itthon...
2022. máj. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Nemtom, nekem még mindig szimpatikusabb a meleg lobbi, mint az alacsonyan szálló békés rakétát.
2022. máj. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

És hetero videókkal is tele van a net és mindenki olyat néz amit akar, senkit nem kényszerítenek fegyverrel, hogy a búzákat nézze.

Szóval igaz, hogy csak a Fidesz uszítja az embereket.

2022. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Előbb tanulj meg helyesen írni, aztán társadalomtudományon gondolkozni!

- helyet -> helyett

- europai unio -> Európai Unió

- lenne jobb ha -> lenne jobb, ha

- azzal h(ogy) -> azzal, hogy

- létezik és -> létezik, és

- fidesz -> Fidesz vagy FIDESZ

- ki.tele -> ki. Tele

- videokkal.ez -> videokkal. Ez

- valos -> valós

- magyarország -> Magyarország

- őruletnek -> őrületnek

- Őruletnek.na de -> őrületnek, de

- életszerűb -> életszerűbb (ide a célszerűbb illik jobban)

- életszerűb ha -> életszerűbb, ha

- az hetero -> a hetero

- inkább az hetero -> inkább hetero


Végül:

"az ovisokat inkább az hetero párkapcsolatra ösztönöznénk" - ovisokat ne ösztönözzenek semmilyen párkapcsolatra!


Ezt a sok hibát négy rövid sorba sikerült elkövetned, de látható, hogy nem csak a helyesírásod gáz, hanem a témáról se tudsz semmit, és szerintem nem is akarsz tudni semmit. Így eleve értelmetlen vitába szállni, vagy megmagyarázni dolgokat, hiszen egyik füleden be, másikon kimegy minden érvelés, míg te egy érvet se dobtál be.

2022. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem. A heteró kapcsolat növeli a túlnépesedést.
2022. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
megérteted,hogy mi a lényeg.szerinted akkor profi társadalomtudomány ismeret kell,ahoz,hogy eltudjam dönteni a melegek és a transzik ne menjenek be az ovodába és hamár ilyenen gondolkoznak akkor miért ne az legyen,hogy az egézséges férfi női kapcsolatot vázolják fel ahelyett hogy a nemátalakíto mutéteket népszerűsítenék,a helyes írásommal meg ne foglalkozz te hatalmas írástudo
2022. máj. 22. 09:02
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagyok "helyesírásnáci", de ha egy nagy magyarkodó minden második szavában van valami helyesírási hiba, az bántja a csőröm. Az hiteltelenség.

Ha lenne egy melegpárt, aminek a programja az, hogy tiltsák be a heteroszexualitást, akkor én ennek ellene lennék, de ha a pártalapítóról kiderül, hogy heteroszexuális, és esze ágában sincs változni, akkor ugyanígy szembesíteném azzal, hogy nem követi azt az értékrendet, amit vall, vagyis hiteltelen, meghasonlott.

Szájer is ezért volt szánalmas.

2022. máj. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
most gonddolom azt hiszed,hogy olyan hulye vagyok,hogy rövid oval írom az irástudot,de meg kell,hogy nyugatassalak,hogy nem mukodnek az ékezetes betuim némelyik.Megnyugodtál 5ös?
2022. máj. 22. 09:05
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
A Space pillentyűd sem működik, hogy a szóközöket elhagyod?
2022. máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!