Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt pozitív baloldali?

Van itt pozitív baloldali?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy aki baloldali érzelmű csak nyavalyogni tud. Semmi soha nem jó nekik. Van pozitív életvidám ballib?

2022. máj. 22. 10:07
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Nem írtam hogy ez az átlag. Azt írtam, hogy elérhető.

Az átlag fizu 350 körül van. Bruttó kezdő alap 370.000 erre jönnek a pótlékok és a túlórák.

Én több éves tapasztalattal magasabb bruttóval (690) családi kedvezménnyel nyilván többet keresek.

2022. máj. 31. 10:24
 22/25 anonim ***** válasza:

#22


Lottón nyerni is elérhető. De vajon hány százalék eséllyel?


Mellesleg meg te egy életképtelen nyomorék lúzer vagy. Bezzeg én már 14 éves korom óta heti nettó egymilliót keresek burkolóként. Ha még erre a minimumra se vagy képes akkor a legjobb ha felakasztod magad

2022. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#25


Kiküldenélek kapáltatni nyáron a Napra, had szokjad meg mi a munka. Dolgozni kell fiatalember! Nem csak a gép előtt ülni. A te korodban négy cementes zsákot is elbírtam, nem voltam ám ilyen anyámasszony katonája, hogy ilyen fillérekért kiszúrják a szemem!

Talán ha egy kicsit megerőltetted volna magad akkor talán te is nettó kétmillió kereshetnél burkolóként.

Csak akarni kell fiacskám, nem lustulva otthon ülni egész nap!

2022. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
21%
Milyen pozitiv attól függ. A baloldaliság egy szánalmas, lejárt eszme. Arról szól, hogy aki nem képes, nem hajlandó és nem akar többet beletenni a közösbe, annak a részére adják oda azok részét, akik többet képesek,hajlandóak és akarnak is a közösbe beletenni. Ez ostobaság. A baloldaliság egy félnótás, igazságtalan eszme, ami arról szól, hogy fosszuk ki azt, aki jobban teljesít, azokért, akik nem teljesítenek jól. Abszurd és ostobaság. Az egész baloldaliság az. Beteljesülését láthattuk a KGSt-ben, a Szovjetunióban és anno Magyarországon jó 40 évig. Kell a fenének a baloldaliság. Az egész eszme úgy osotbaság ahogy van. Épelméjű ember nem baloldali.
2022. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Azt hiszik ilyen fekete-fehér a politikai beállítottság.

Persze, vannak dolgok, amikkele légedetlen vagyok. Az oktatás a béka segge alatt, a minimálbér semmire nem elég és az egészségügy romokban. Tapasztalat, mert egy rohadt vérhólyag feltárás nem ment rendesen és most pedig ugyan ezen probléma "orvoslása" miatt mehetek leszedetni az egész lábujjkörmömet; már alig várom.

Orbán sosem volt szimpatikus a maga álszent keresztény beállítottságával. Az nem érdekel, ha valaki lop, de ne annyit, hogy egy egész nép rámenjen. Könnyű a magasból beszélni, de megannyian élnek létminimum alatt nyomorban.

Ha úgy vesszük nagyon leegyszerűsítve és lebutítva a "jobboldal" a tőkéseket segíti és a gazdag gazdagabb lesz, ezáltal még tovább növekedik a társadalmi rétegek közötti életminőség. Míg a "baloldal" ezen társadalmi rétegek közötti szakadékok csökkentését szeretné.

Tudom, hogy savazni fognak, de úgy vagyok pozitív "libsi", hogy tudom, hogy majd nyugaton mennyit fogok keresni és mennyivel jobb lesz az életem miután itt leteszem a mester diplomámat. Itt is látszik mennyire szánalmas a magyar nép, semmiben nem tudunk összefogni, besavanyodott, maradi eszme szerint élünk és fáj mások boldogsága és sikere az emebrek nagy részének. Tisztelet a kivételnek!

2022. jún. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!