Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány vajon miért nem...

Árokpart kérdése:

A kormány vajon miért nem ismeri el, hogy baj van a közoktatásban és miért nem próbálja a helyzetet megoldani, pontosabban csillapítani a bajt?

Figyelt kérdés
2022. máj. 22. 22:19
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
7%
Miért kéne elismernie valami olyat, ami nem igaz?
2022. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
4%
Két gyerekem jár iskolába. Nem tapasztaltuk azt, amit állítasz.
2022. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
5%
Mi a baj a közoktatásban??
2022. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
21%
Kormánypárti vagyok, de látom(diák vagyok), hogy nincs minden rendben az oktatási rendszerrel. Szerintem azért nem ismeri el a bajt, mert azt hiszi, hogy minden rendben van. Vagy nem akar tudomást venni a bajról(struccpolitika).
2022. máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
4%

"Kormánypárti vagyok, de látom(diák vagyok), hogy nincs minden rendben az oktatási rendszerrel."


Tényleg nincs rendben minden, mert az iskolában tanulni kell!!! Ugye?

2022. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
90%
Mert a kormány inkább tudatlanságot akar, mint értelmiségieket. Statisztikailag kimutatható, hogy az aluliskolázattak többségben szavaznak a Fideszre. Ilyen egyszerű az egész történet.
2022. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
80%
Mert a kormánynak az a jó,ha minél butábbak az emberek,mert akkor könnyebb irányítani őket
2022. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
19%
Az állam 2 éve folymatosan válság-kezelő üzemmódban van. Amíg nem záródik le az Ukrán helyzet és nem tűnik el végleg a koronavírus, addig minden erejükön azon lesznek, hogy a legszélesebb társadalmi rétegek igényei úgy-ahogy ki legyenek elégítve és ne legyen általános elégedetlenség (ami kormányváltáshoz vezetne). Ha kicsit megnyugszanak a dolgok, akkor rá fognak állni az egészségügy és az oktatás rendbetételére is. Jelenleg egyszerűen mások a prioritások. Attól félek egy jó darabig még nem lesz változás, mert még ha az Ukrán veszély el is múlik és a vírus is végleg eltakarodik, még mindig ott van a küszöbön egy orbitális gazdasági világválság.
2022. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
69%

Tényleg nincs rendben minden, mert az iskolában tanulni kell!!! Ugye?

A tanulás a legjobb dolog(főleg, ha egyetemre szeretnék menni). A gazdaság motorja. Ezért sem értem, hogy a kormány miért hagyja, hogy elfogyjanak a tanárok. A kezdő tanári fizetés a megélhetéshez is alig elég.

2022. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
89%

"Ha kicsit megnyugszanak a dolgok, akkor rá fognak állni az egészségügy és az oktatás rendbetételére is."


Lett volna már 12 évük. Azóta is várjuk. De azóta is csak napról napra rosszabb.

2022. máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!