Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy mától háborús veszélyhelyzet van Magyarországon területén?

Figyelt kérdés

Hivatalosan is bejelentették,mától háborús veszélyhelyzet van.


De legalább véget ér a korona veszélyhelyzet...


[link]


Mi a véleményetek?



2022. máj. 25. 00:29
A kérdező szavazást indított:
Örülök a háborús veszélyhelyzet bevezetésének
Nem örülök a háborús veszélyhelyzet bevezetésének
74 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Újabb kifogás a teljhatalom megtartására, korlátozások bevezetésére. Őszintén, a választások után abszolut Nem lepett meg ez. Viszont rettegek milyen intézkedések lesznek. A covidos korlátozások alatt nagyon nehéz helyzetben voltunk anyagilag mert mindketten elvesztettük a munkahelyünket a korlátozások miatt. A párom is és én is. Ha most is hasonló lesz, kb éhen halunk. Vagy ha pl visszavezetik a kötelező katonai szolgálatot😔
2022. máj. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Leszarom, úgysem változik emiatt semmi
2022. máj. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Én szimpátia tüntetést szerveznék ezeknek a szegény magyaroknak. Hogy ezeket a szegény magyarokat, mindig támadja valaki és nekik folyamat vészhelyzetben kell élni, hát nem lehet egy tutibiztos hely az az ország!
2022. máj. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Az a véleményem, hogy Orbánnak ezt a háborút már 16-ban kötelessége lett volna megindítani, csak akkor gyáván elsunnyogta. Még van esélye nem gyáva féregként halni meg.
2022. máj. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem érdekel a háborús veszélyhelyzet bevezetése.
2022. máj. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
5ös, vagyis arra gondolsz, hogy, ha a baloldal nyerne a választásokon, akkor magyar katonákat küldenének Ukrajnába, amikor Magyarországnak nem érdeke beleavatkozni a háborúba és egyébként is Orbán békegalamb Viktor kinyilatkoztatta vala, hogy bizony ő a béke galambja?
2022. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Lényegében ezzel teljesen feltették az I-re a pontot és teljesen kimerítették a diktatúra fogalmát annak konkrét kinyilvánítása nélkül.


Sok birka meg tapsol nekik, közben meg füledeznek amikor a boltban szembe jön velük a dicktátoruk munkájának eredménye. De hát ez kell a népnek, megszavazták. Egyék meg amit főztek.


Amúgy már teljesen le..om a dolgot, 12 év alatt már mérgelődtem, harcoltam ellene, kínomban sírva nevettem majd most értem el, hogy l.rom ez van, ez a rendszer leválthatatlan.

2022. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy meg ez a hadiállapot egy vicc, igazából csak a rendeletes kormányzás miatt hozták be, semmi más nem lesz.


De ha lenne is nem nagyon lenne rám hatással. Nyugodt szívvel tépném szét a behívómat és szöknék át a határ "másik oldalára". Én ennyi fideszes g.ciért biztos nem fogok megdögleni. Szégyen nem szégyen, ez van. Én vállalom.

2022. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%
A hadiállapot meg a háborús veszélyhelyzet két külön dolog. Elképesztő, hogy sem a járványt, sem a háború veszélyét nem fogták fel az emberek. Ilyenkor nincs idő tudatlan politikai bohócokkal játszani, aki nem megy be az Országházba, kivonul, siránkozik stb. Felkészültség, ötlet, tehetség, alkalmasság?
2022. máj. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
O&P2G
2022. máj. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!