Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány hozzálátott Márki-Za...

Gyurcsány hozzálátott Márki-Zay Péter politikából való eltakarításához?

Figyelt kérdés

[link]

Deák Dániel szerint Gyurcsány sajtója (Nyugati Fény, Ellenszél és a nagy DK-s Facebook csoportok), elemzői (Böcskei Balázs IDEA stb.) és háttéremberei is nekiestek Márki-Zay Péternek.



2022. máj. 25. 07:53
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
A DK és a Fidesz eddig is kéz a kézben jártak. Nem hiába nem számoltatta el soha egyik a másikat.
2022. máj. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Már a választás előtt nekiesett a dk-s sajtó a hibbantnak.

Én meg kis híján koffeinmérgezést kaptam.

2022. máj. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Ezt már régóta, számtalanszor leírtam, de hát a fantasztikus ellenzéki összefogás szavazói hülyének néztek 🤣🤔🤔
2022. máj. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

Bizony, pár hónappal ezelőtt még aki vitatta az összefogás belső harmóniáját, azt a Márkijugend akasztással fenyegette, most meg tessék.

Az igazság az, hogy akárhányan utálják Gyurcsányt, akkor is ő a legtehetségesebb politikus a baloldalon. Ha kormányozni nem is tudott, de a kampány, cselszövés, közösségi média mind az ő műfaja.

2022. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindenki sejtette akinek kettőnél több agysejtje van, hogy ilyesmi lesz végül.
2022. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!