Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így választást nyerhetnének?...

Így választást nyerhetnének? ha ők összefognak?

Figyelt kérdés

Ha az "egységben Magyarországért" (más néven: baloldali összefogás) ha ők összeállnának a Mi Hazánkkal valamint a Kutyapárttal és a Fideszel akkor ők négyen nyerhetnének a választáson?


Szóval ha ez a 4 párt összefogna akkor képesek lennének nyerni?



2022. máj. 26. 11:22
A kérdező szavazást indított:
IGEN! 💪🏻😎
NEM! 👎🏻😢
Talán, de az biztos hogy szoros lenne! 🙏🏻😱
25 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ilyen egyszerű. Az összefogásnak is változtatni kellene, mert egy ilyen szétszórt társaság nem tud választást nyerni.
2022. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
A Mi Hazánkra és a Kutya pártra azok szavaztak, akik nem akartak az összefogásra szavazni.
2022. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Én alapvetően azért szavaztam a baloldalra mert marky zayt ertelmesnek tartottam, volt sok jó meglátása meg valamennyi a Jobbiknak is.

Az összes többi baloldali pártot alkalmatlannak tartanám.

A momentumnak vannak még jó ötletei, de ők meg szintén belementek a felelőtlen igergetesbe amibe a DK.

Szóval lenyeltem a békát hogy ott van köztük a DK is.


De a mi hazánkra soha nem szavaznék és ha valakivel osszefognak akkor azokra sem. Egy ilyen diktatórikus radikális pártot nem szabad hatalomra juttatni.

2022. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit szépíteni, az összeefogás ezt elb#szta. A háborúval óriási lépéselőnyhöz juthattak volna, de elbaltázták s végül Orbán használta fel ellenük.
2022. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Nem, teljesen mások az ideológiájuk és a céljaik, és még együtt is gyengébbek mint a Fidesz.
2022. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A Mi Hazánk senkivel sem fogna össze. Még viccnek is rossz
2022. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Jól értem kérdező?

Az a kérdésed, hogyha az összes párt összeáll azzal akik egyedül kétharmadot tudtak szerezni, akkor megnyernék-e a választást?

Ugye nem komoly hogy ezt meg kell kérdezned?

A kérdésed ilyen: ha a tálban 1 fekete, 10 piros, 5 kék, 10 sárga golyó van és még 75 zöld, akkor lehetséges hogyha egyszerre kiöntjük a pirosakat+kékeket+sárgákat+zöldeket, akkor több golyó lesz kiöntve, mint a golyók fele?

2022. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A Fidesszel bárki összefog, nyerni fog. Immár sok éve a KDNP nevű, önálló szavazóbázissal gyakorlatilag nem rendelkező párt fogott össze vele, és lám, mindig ott vannak a Parlamentben, és a kormányban is.

Mással viszont a Fidesz nem akarna összefogni, és miért is tenné? Minek neki a hátára koloncnak mondjuk egy Márki-Zay Péter?

2022. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz a macskapárt is kellene.
2022. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben a mihazánk 5%-bát hozzáadhatod a fidesz jelenlegi 60%-ához. Ez kb 4/5-ös parlamenti többséget jelentene.
2022. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!