Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor a Fidesz és a Mi...

Amikor a Fidesz és a Mi Hazánk mozgalom tagjai libsisezik a "fajtámra" gondolnak vagy az összes baloldali érzelmű emberre? (többi lent)

Figyelt kérdés

Személyszerint én liberális vagyok(vagy nem), és Gyurcsányékra nem szavaznék. Én szabadság és demokrácia párti vagyok, azt akarom, hogy Magyarország egy szuverén állam legyen, ami külpolitikában a saját nemzeti érdekeit tartsa szeme előtt.

Én büszke vagyok Kossuthra, nemzeti példaképem.

Nem tartom magam kommunistának, felőlem bárki lehet bármi amíg nekem nem árt.

Egy kormánynak szerintem nem az a dolga, hogy a saját értékrendjét ráerőltesse a nemzetre. Aki meleg és összeakar házasodni, tegye. Aki külföldön akar élni, tegye. Szerintem egy kormánypártnak sem az lenne a fő feladata, hogy hergeljen, valótlanságot állítson, lopjon, rendőrterrort és ártatlan tüntetőket veressen össze az utcán, vagy a pólús másik oldala, LMBTQ mesekönyvek mindenhol, Pride zászló mindenütt, BLM stb.

Melegkérdésben talán Trump áll hozzám legközelebb, hiszen hangsúlyozta, hogy megvédi a saját(!) lmbtq állampolgárait a diszkriminációtól, gyűlőlettől. Ő is a házasságuk mellett áll, és vannak meleg barátai. Nekem is vannak, és nem arról beszélünk, hogy ki mit csinál, mert kutyát nem érdekel.

Én személyszerint igazából elítélem azt, hogy valaki ideológiák mentén politizáljon, reálisan kell gondolkodni, hiszen van amikor szociális intézkedések, de van olyan helyzet is, amikor nemzeti konzervatív álláspont tudja előrevinni az országot.

Közbiztonság kérdése az egyik legfontosabb, és nem származás és bőrszín alapján kéne ezeket, hiszen akár a Népligeten is fehér bőrű bácsitól kaptam elég durva fenyegetéseket, hogy ha nem állok le adni neki pénzt megver. Az, hogy bizonyos etnikumból több van az igaz, de nem egy teljes népcsoportot kéne emiatt kiírtani, hanem a problémával kezdeni kéne valamit....


18F



2022. máj. 26. 21:28
A kérdező szavazást indított:
Igen, mi fideszesek és mi hazánkosok a fajtátokat utáljuk
Nem, mi fideszesek és mi hazánkosok a magyar baloldalt utáljuk (mszp, momentum, dk)
Mi az összes baloldali érzelmű embert utáljuk.
Nem, mivel nem vagy liberális/baloldali
21 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Csak a hazaárulókat utálom.


Mi hazánk.

2022. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Mitől lesz valaki hazaáruló? Mi a definiciója?
2022. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Utálunk mindent, ami baloldali. Be kellene tiltani a baloldalt!
2022. máj. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
#3 Ezek szerint a nyolc órás munkanapot is utálod? Ezt a baloldal vívta ki. Meg az alapvető munkásjogokat is.
2022. máj. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%

#4

A 6 órás jobb lenne, miért nem azt harcolta ki a nagy baloldal?

2022. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 ezek szerint te még a legtöbb balosnál is balosabb vagy akkor :D
2022. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

#6

Amúgy trollkodtam, ha nem tűnt volna fel.

2022. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt sem tudják mi a baloldaliság.

Elárulnám hogy amugy gyurcsány sem baloldali. Mszp sem volt az mikor kormányon volt.

Baloldali az aki azt csinálja hogy

Munkavállaló vs befektető harcban a munkavállaló oldalára helyezkedik.

Természet vs befektetőnél a természet oldalára pl nem hagyja körbeépítsék teljesen a balatont. Vagy mondanám ami a sajóval történt.

Állami intézmények vs befektetőnél pedig az állam oldalán van és nem hagyja hogy a nagyvállalati lobbi befolyásolja az államokat.

Ezenkívül a baloldali az igazságos adórendszert akar ahol többet adóznak a multik és a gazdagok kevesebbet a szegények. A támogatások pedig nem járnak a gazdagoknak.

Nem a fidesz nem baloldali a mostani intézkedései miatt. A fidesz tipikusan azokat a multikat adóztatja most amik át tudják hárítani a fogyasztóra ezeket. Mèg igy is rekord alacsony marad a nyereségadó nálunk. Máshol ennek a duplája. Ráadásul csak időszakosan csinálják nem épül be a rendszerbe.

Tehát a fidesz továbbra is a gazdagok pártja.

2022. máj. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

#2

Én mondok definíciót.

Leszavaz a fideszre vagy a mihazánkra. Aki ezt megteszi az olyan pártra szavazott, ami szándékosan az ország pusztulásáért dolgozik, ez felér a hazaárulással.

2022. máj. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7 Én is. Ha nem tűnt volna fel. :)
2022. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!