Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez az érzésed neked is?

Ez az érzésed neked is?

Figyelt kérdés
Te is érzed azt, hogy EU kilépés felé táncolunk, vagy csak a média amit olvasok az hiteti el?
2022. máj. 27. 07:08
A kérdező szavazást indított:
Szerencsére szerintem nem lépünk ki
Sajnos igen nekem is ez az érzésem
Így van, ezt érzem szerencsére, és szerintem ezt hamarosan meg is fogjuk lépni 1-2 éven belül
35 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
13%

Nem érzem.

Én eleve sem szavaztam meg a belépést, bár nem azért mert ne akartam volna hogy EU tagok legyünk, hanem mert az a szerződés előnytelen volt számunkra akkor. Fideszes voltam már akkor is és nem tetszett, hogy a fidesz annyira kiállt az uniós csatlakozási kampány mellett ahelyett, hogy inkább a szerződésmódosítást akarták volna elérni - bár ellenzékben nem sikerült volna nekik úgy sem.

Azóta eltelt majdnem 2 évtized és soha egy pillanatra sem mutatott olyat a fidesz meg a kdnp, hogy ki akarnák léptetni az országot az unióból, annak ellenére, hogy egyre többen támogatnák ezt a szavazóik közül.

Nem az ország kilépése felé "táncolunk", hanem az unió halad a szétesése felé. Az első nagy lépés a szakadék felé a brexit volt és azóta csúszunk egyre a zuhanás felé.

2022. máj. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Mindenféleképpen jó, mert akkor igazi, hithű, valós kipcsak harcos nemzedék lehetünk ismét, akik kumiszt iddogálva ősi mondákat hallgathatunk esténként a réveteg sámán által a nemezsátrunk mellett, reggel meg a feltört burkolatú M7-esen lúval portyázva mennénk a fődekre dógozni.
2022. máj. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

07:26


Május 1. mennétek a kötelező Békemenetre, Május 9.-én megnéznétek a Tv.-ben spanotok beszédét.

2022. máj. 27. 07:30
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

Annyira jó érzés lehet most magyarnak lenni, hogy mi tényleg képesek vagyunk hazavágni minden klubbot, amihez csatlakozunk!


Mék hángeri grét agén!

2022. máj. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%

“ Mindenféleképpen jó, mert akkor igazi, hithű, valós kipcsak harcos nemzedék lehetünk ismét,”


Mert 1990-2004 közt ilyenek voltunk? Lemaradtam valamiről.

2022. máj. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
10%
4 persze, egy kis 10 millió alatti európai országon múlik a világ. Mindig ilyen sokat képzelsz a magyarokról?
2022. máj. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
trollkérdés....
2022. máj. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%

Ki az, aki mindent is megvétóz, amit csak lehet? Na ki?

Engem rohadtul nem érdekel, mi van otthon, felőlem a stadionok sötétjében is üthetitek, vághatjátok egymást, de, már ott tartunk, hogy cirka 3 milla ember tart politikai fogolyként egy kontinenst. Rohadtul utálnak minket kb mindenhol!

2022. máj. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
Kilépés biztosan nem lesz, legfeljebb kizárás.
2022. máj. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%
eu pénzek nélkül egy hónapig nem húzná orbán,hiába az irigylésre méltó gazdasága.
2022. máj. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!