Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint a transzneműek...

Akik szerint a transzneműek mentálisan betegek azok szerint a vallásos emberek is azok, igaz?

Figyelt kérdés
Elvégre mindkét embercsoport egy nem létező dologban hisz.

2022. máj. 27. 15:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
92%
Ellentétes nemű emberek még léteznek is, szóval az sokkal reálisabb...
2022. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
32%

Fú kérdező mit fogsz te ezért kapni. :D


Had legyek autentikus gyűlölködő idióta"


Há' de a vallás más, az hagyomány!!!!! Meg az a csúúúnya gender veszélyes, meg kell védeni tőle gyermekeinket, mer az aktivisták bemennek az óvodába és átműtik a három éveseket!!! Nem is értem, hogy lehecc ekkora lipsi!!!!

2022. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
88%
Logikus felvetés:D bár a helyes válasz az, hogy egyik sem mentális beteg, csak szeretik lenézni egymást. (Ugye az elfogadás és a krisztusi szeretet jegyében)
2022. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
11%
Honnan tudod, mi létezik?
2022. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
41%

A vallásosak rosszabbak, hiszen a kromoszómák tudományosan bizonyított, létező dolgok, és objektív tény, hogy 2 fajta létezik, és jelenlegi tudásunkkal nem megváltoztathatók. A "transzneműség" kb. ugyanaz a kategória, mint a laposföld hívők. Egy objektív, tudományos tényt tagadnak.


A vallások esetén az van, hogy egyetlen egyikre sincsen semmiféle bizonyíték, meg az ellenkezőjére sem. Minden egyes vallás minden hívője úgy működik, mint a kisgyerekek, akik elhiszik a meséket. Nyilván lehetnek pozitív hatásai, mert sok vallás tanít pozitív dolgokat, de attól még tény, hogy minden egyes vallás minden egyes híve teljesen vakon követ valamit, csak mert Móricka azt mondta, és ő elhitte.

2022. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
54%
#5 mondd, hogy nem érted a különbséget a biológiai nem és a társadalmi nem között, anélkül, hogy kimondanád, hogy nem érted a különbséget a biológiai nem és a társadalmi nem között.
2022. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
40%

A súlyosan vallásos emberek általában tényleg mentálisan betegek. Az értelmes vallásos emberek pedig soha nem úgy gondolták, hogy ami a Bibliában le van írva, azt szó szerint kell venni.


A transzneműek szintén mentális betegek, mert ha valaki másnak képzeli magát, mint ami, akkor azt nem nevezhetjük egészségesnek. Pláne, ha ezért képes súlyos öncsonkító műtetnek és hormonkezelésnek alávetni magát.

2022. máj. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
15%
Nincs olyan, hogy társadalmi nem, túl jó világuk van egyeseknek ilyeneken gondolkodni. Vagy mit a fenét jelent? Ha én mosogatok az asszony helyett, akkor transznő lettem?
2022. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
10%

#8: "Ha én mosogatok az asszony helyett, akkor transznő lettem?"


A szomorú az, hogy valóban kb. ezt jelenti.

2022. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
15%
#6: Nem létezik olyan, hogy társadalmi nem. Ahogy pl. "társadalmi bőrszín" sem, bár a szélsőbaloldal már kóstolgatja a témát... Ennyire egyszerű.
2022. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!