Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Elszomorít bennete...

Jobbikosok! Elszomorít benneteket Jakab P. bukása?

Figyelt kérdés

2022. jún. 8. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

Nem, mert már az egész ellenzék örökre megbukott úgyis, ennek semmi értelme nincs már. Amúgy sem vagyok Jobbik-os már, hanem DK-s, Gyurcsány párti.

Hagyma, krumpli, zsemle, virsli, parizer?

De ő legalább nem lopott tőled, és megmutatta mi a magyar valóság. Sokaknak még ezekre sincs pénze a hónap végén, a Fidesz miatt.

2022. jún. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsodák??? :D
2022. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Sokáig voltam jobbik szimpatizáns, egészen pontosan a megalakulásától 2018-as választásokig, 2018-tól már a fidesz szekerét tolom (bár az elveim a fidesz elveinél radikálisabb, ha nem tartottam volna attól, hogy a Mi Hazánk bekerülése miatt nyerhet az O1G, akkor a Mi Hazánkra szavaztam volna). Nos én csak röhögök azon, hogy mi folyik a jobbikba, főleg a Parizeus táblán :)
2022. jún. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utólsó majd zárja be a kaput.
2022. jún. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

#1

Azt le tudnád írni, hogy kitől lopott a Fidesz konkrétan?

2022. jún. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
5ös, tőlük a lehetőséget a lopásra. 😂
2022. jún. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Elszomorítana,de jelenleg jobban foglalkoztat a fidesz által okozott belpolitikai válság ami rekord inflációban és össze-vissza történő adóztatásban nyilvánul meg: gyógyszeradó,wizzair megadóztatása ami egy szerencsétlen fapados társaság és örülhetnek hogy talpon tudnak maradni.

[link]

2022. jún. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

a veszteséges cégnek nincs extraprofitja, tehát megadóztatni sem lehet

de a baloldalon ugye az oktatás az ellenség, mert az okos embert nem tudják átvágni

2022. jún. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem vagyok Jobbikos, de egy ember volt, aki nyersen a fideszesek szemébe mondta a magyar valóságot, akkor is ha a stílusában voltak megkérdőjelezhető dolgok. Fidesz politikus nem is érdemelne jobbat.
2022. jún. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ahogy eltűnt Vona, úgy fog feledésbe merülni egy parizer-király, akinek sziporkázó felszólalásai mosolyt vittek a bérből és fizetésből élők életébe. Az utókortól szobrot emel tiszteletére.
2022. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!