Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » (hipotetikus kérdés) Liberális...

(hipotetikus kérdés) Liberálisok! Mit tennétek ha Putyin megtámadná Magyarországot? Belépnétek a hadseregbe harcolni Putyin ellen?

Figyelt kérdés

Mint a tudjuk a katonaság ilyen mihazánkos jobberes ízű valami. Az ilyen konzervatív-féleségek szimpatizálnak csak a katonáskodással. A liberálisok mindig is utálták a katonásdit.


Emlékszem amikor egyszer valaki mellettem arról beszélt lehet elmegy honvédnek a stabil állás miatt (mondjuk konyhán főzni vagy kereket cserélni stb) akkor a mellette levő liberás nézetű csak annyit mondott "én viszont soha nem mennék ártatlan embereket legyilkolni". Tulajdonképpen egy átlag liberális úgy képzeli el, hogy a katonaság az valami ártatlan embereket gyilkoló szkínhed jobberek klubja. De aki követi ezt a kategóriát annak sem kell erről részletesebben írnom. Persze vannak kivételek, pl ha egy leszbikus nő katona akkor azzal semmi gond nincs, ahogyan az ukrán katonák is mind hősök (az ukrán női katona meg egyenesen szent, olyasmi mint Indiában Krisna). De ilyen kivételektől eltekintve kijelenthető, hogy minden ami katonásdi az erősen negatív és jobberekhez (tehát fasizmushoz) köthető számukra.


De mi a helyzet ha a Sátán Földi helytartója, maga Vlagyimir Putyin támadná meg Magyarországot? (Ne feledjük, hogy hozzá képest Hitler és Sztálin együttvéve is ártatlannak számítanának) Ha maga Putyin üzenne hadat Magyarországnak, akkor vajon csatlakoznának-e a hadseregbe harcolni maga a megtestesült földi gonoszság ellen? Vajon fegyvert fognának-e a magyar honvédség színei alatt amennyiben a ruszkik fővezére, maga Putyin ellen kellene harcolni?


Itt két dilemma áll fenn:

- Katona lenni Magyarország (fúj!) zászlaja alatt - ez normál esetben nyilván minden liberális rémálma

- Harcolni maga a Sátán ellen (tehát Putyin ellen) - ez pedig olyasmi amiről meg minden liberális óhajt, és tesz is nap mint nap a kis mikrokörnyezetében


A KÉRDÉS NEM PROVOKÁCIÓ. Saját objektív megfigyeléseimen alapul mások világnézetével szembe, és most annak a továbbgondolása.



2022. jún. 10. 21:52
A kérdező szavazást indított:
Liberális vagyok. Utálom a katonáskodást, de Putyin ellen azonnal fegyvert fognék
Liberális vagyok. Utálom a katonáskodást, annyira, hogy még Putyin ellen sem lennék katona
Nem vagyok liberális. Utálom a katonáskodást, de Putyin ellen belépnék
Nem vagyok liberális. Utálom a katonáskodást, annyira, hogy még Putyin ellen sem lennék katona
Nem vagyok liberális. Nem utálom a katonáskodást. És belépnék Putyin ellen.
Nem vagyok liberális. Nem utálom a katonáskodást, de nem lépnék be Putyin ellen
Liberális vagyok, de Magyarországot még Putyinnál is jobban utálom, ezért belépnék, de orosz oldalon
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Liberális vagyok, nem háborúznék, sok tekintetben pedig egyetértek Putyinnal. Ukrajnára Oroszország részeként tekintek. Nah erre várja gombot:D
2022. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

A problémát gyorsan feloldja, hogy Putyin párti partizán kormányunk van, mely, ha belépnék se harcolna az oroszok ellen.

Majd, ha lesz egyszer egy nem hazaárúló kormányunk térjünk vissza a kérdésre.

2022. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
1es, Kárpátalja is oroszo. része szerinted?
2022. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Liberális vagyok. Nem szeretem a katonáskodást, de Oroszország ellen belépnék.
2022. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Én rendeznék egy Pride-t a frontvonalon, ahol könyékig megöklöznénk az orosz foglyokat, aztán leszopnánk a saját szarunk a faxukról.🏳️‍🌈
2022. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Liberális vagyok, szeretem a katonáskodást és Oroszország ellen belépnék.
2022. jún. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Marhara nem érted a liberális szó jelentését.
2023. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5 ös válaszán besírtam.


Na ez az elrettentés, nem az atom.

2023. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Honnan jön neked ez a hülyeség, hogy a liberálisok utálják Magyarországor?
2023. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!