Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarság mikor fog felnőni...

A magyarság mikor fog felnőni a demokráciához?

Figyelt kérdés

Sajnos össznépi társadalom szinten még 30 év után sem sikerült.

Átlagban nagyobb a hitt tudás mint a valós tudás, közben a vezetés úgy vágja át a népet a palánkon hogy megmagyarázzák hogy ne féljen már a proli mert a másik oldalon szivacsra esik. Önkritika és felelősségvállalás szinte nincs is, de ez a kormányban is így van.

Felnő az ország valaha is a normális demokráciához vagy képtelenség?



2022. jún. 11. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
A demokrácia a tudatlan csürhe uralma a józan ész felett. Jelenleg ez érvényesül. Nem tudom mi a problémád, kérdező.
2022. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
5%
Majd ha elfogadja, hogy a transz nő is nő, hogy a cigány is ember, az orosz pedig nem játék.
2022. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Remélem soha. A szenny és a mocsok a demokratákkal jött be kilencven után. Soha többé demokráciát!
2022. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 Ja ezt kifelejtettem, meg a nép szereti ha elnyomják...
2022. jún. 11. 16:34
 5/15 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem most kezdünk csak igazán felnőni. Az EU még mindig gyarmatnak lát minket, de már nem vagyunk azok.


Az EU nem más, mint a gyarmatositás folytatása és arra tanít, hogy csak egy irány vam, csak egyfele kell menni, csak egy vélemény van.


Ez nem szimpatikus dolog, na ha már itt tartunk, akkor ez milyen demokrácia az EU-n belül. Üert szerintem inkább diktaturikus rendszer.

2022. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Azért ebben nagy felelőssége van a fidesznek. Mindenki pontosan tudja, hogy a tömegeket milyen könnyen lehet manipulálni, irányítani, és ezzel egy ideje folyamatosan visszaél a hatalom.
2022. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egész világon sehol sincs demokrácia, éppen a fent említett okokból. Az emberek mindenhol idióták és megvezethetők.
2022. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
5# te szerintem egy másik filmet nézel a fidesz moziban
2022. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Ez az ország elmeállapotban menthetetlen!
2022. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
"A magyar genetikusan alattvaló nép."
2022. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!