Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért állt bele most...

A Fidesz miért állt bele most ebbe az abortusz témába? Ettől várnak újabb szavazóbázist?

Figyelt kérdés
Világszerte igen megosztó téma ez az abortusz ellenesség. A vallási fanatikusok általában előszeretettel tüntetnek az abortusz ellen, mondván ez az Isten elleni vétek (én mondjuk az írni-olvasni nem tudást is oda sorolnám, de erről hallgatnak..), szóval mivel Magyarországon egyre erősebbé válnak a különböző vallási szekták, így idehaza is leginkább ez a réteg hőbörög az abortusz ellen?

2022. jún. 13. 08:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%
Makizaj tudna erről mesélni.
2022. jún. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1 Miétr is? Ő megmondta, hogy bár személy szerint nem támogatja, de törvényileg sohasem szabályozná az abortuszt, mivel ez minden ember önálló döntése. Több interjúban is így mondta.
2022. jún. 13. 08:54
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

"Egyre erősebbek a vallási szekták.."

Ne haragudj, de ezt mire alapozod. A magyar társadalom egyre kevésbé vallásos....

2022. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
jó lesz majd a világ, ha van aki CSOK miatt fog megszületni, a többi meg abortusztilalom miatt :(
2022. jún. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Dúró Dóra szólalt fel, hogy a beavatkozás előtt kötelező legyen meghallgatni a magzati szívhangot.

(ez egyébként nem sajat ötlete, asszem USA-ban vannak államok, ahol szokás)

Hogy ez hol tart, nem tudom.

2022. jún. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért is állt bele most? Tudsz cikket linkelni?

Mert ez a szívhangos dolog már egy ideje lóg a levegőbe, de nem tudok róla, hogy újra feljött volna vitatémának.

2022. jún. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%
Visszafelé tartanak a sötét középkorba. Azt hiszik ezzel majd több gyerek fog születni, mert a kéretlen gyerekek is világra jönnek. Viszont szerintem kontraproduktív lesz, mert a nők még jobban fognak tartózkodni a szexuális együttléttől.
2022. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
34%

Imádom a retartdáltakat, akik sötétközépkoroznak akkor, amikor valaki az életet védi.

Itthon beleállni ebbe a témába bátorság, mert semmi szavazatot nem hoz, sőt visz... Ehhez elvek kellenek, gerinc. Az abortusz gyilkosság, tetszik vagy sem, akkor lenne elvtelen és hiteltelen keresztéyn a kormány, ha nem tenne ez ügyben semmit. Örülök, ha ezt az őrületet szigorítani fogják. Lehet leszavazni.

2022. jún. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%

8-as:

Szerinted ha beszüntetik az abortuszt akkor mi lesz a következmény?

a., a cigányok elszaporodnak

b., több pár vállal bizonytalan anyagi körülmények között gyereket

c., egyedülálló anyák lesznek mindenhol

d., az intelligens közegben még több gyerek születik és ezáltal a következő generáció jobbá tudja tenni a világot, hisz nagyon okos szülőktől kaptak nevelést

e., veszélyes, nem steril körülmények között megkísérlik többen az abortuszt otthon


Több választ is megjelölhetsz.

2022. jún. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Dzsonszi ***** válasza:
64%

#9

f., Mégjobban odafognak figyelni a közösülő párok a védekezésre, és nem fogamzásgátlásként tekintenek az abortuszra. Mikor családsegítő ismerősöm elmegy a cigánycsaládhoz, és a 15 éves terhes csaj azt se tudta, hogy kell használni az óvszert, ott kezdődnek a bajok. De abban igazad van, hogy mégjobban megszaporodnának a kokerók, és pont azok, akik legalja körülmények között élnek.

Egyébként én nem vagyok abortuszellenes, mert vannak olyan körülmények, ahol eléggé be tud basszni egy gyerek (pl egy egyetemista pár életét eléggé megrekesztheti), de full megértem az abortuszpártiak érveit, főleg mikor sejtcsomók kikaparásával jönnek az abortuszpártiak.

2022. jún. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!