Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Észak Korea diktátora kiállt...

Észak Korea diktátora kiállt Putyin mellett, ez nem ciki a Fideszeseknek akik Putyint éltetik?

Figyelt kérdés

Mandiner, M1 hozzászólók, fideszesek Putyint éltetik.


Nem tűnik fel nekik hogy DEMOKRATIKUS Europai Unios orszagok kozul SENKI nincs ezzel az agresszor Putyinnal?


Lengyelek, V4ek, nyugat, Usa mind Putyin ellen van!



2022. jún. 13. 18:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
46%
Sz@rtam,ez nem ciki a libsikre nézve?
2022. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%
szerintem zavarja ez inkább azokat akik szerint donáth nusi nagypapája hős volt, és nem a rúgnivaló kommunista
2022. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Kim(csak így hívom amikor egymás közt vagyunk) húga nagyon dögös.
2022. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Pintér László ***** válasza:
71%
Mutass egy cikket, kijelentést, videót, bármit, ahol Orbán élteti Putyint!
2022. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%
Hol éltetik Putyint tesókám? Hányszor mondta Orbán Viktor vagy bármelyik fideszes politikus a háború kitörése óta, hogy Oroszország győzelméért imádkoznak? Sőt, 6 szankciót meg is szavaztak, az utolsót term. csak kitételekkel (mivel nem akartuk magunkat tökön lőni csak azért, mert az ukránok és az oroszok nyírják egymást),sőt Novák elnök asszony, Orbán stb. nem egyszer emlegette, hogy ebben a háborúban Oroszország az agresszor.
2022. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Fideszes HOZZÁSZÓLÓK ÉLTETIK DRUKKOLNAK PUTYINNAK! Erről szólt a kérdés, le is írtam a leírásban. :)


Pl Mandiner cikkek alatt, pl köztévé hírei, cikkei alatt stb.

2022. jún. 13. 18:28
 7/30 anonim ***** válasza:
29%
dobrev klára nagypapája ki volt? rákosi mátyás egy hős volt? na pofa kussba őskomcsi
2022. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
21%
Én mondjuk nem vagyok fidder, de nem értem mért lenne ciki. Manapság mindenki aki normális ember Putin mellett áll.
2022. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

5ös


Novák Katalinnal értek a legjobban egyet. Ő kimondta a tutit. Putyin az agresszor

2022. jún. 13. 18:29
 10/30 A kérdező kommentje:

7es.


Ez most hogy jon ide? Tojok a komcsikra. Putyin meg volt KGB-s komcsi szintugy...

2022. jún. 13. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!