Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megeri feladni a demokraciat...

Megeri feladni a demokraciat egy olyan diktatorert aki nem bántalmaza a népet és havi átlag 40 50 e forinttal több keresetett tud nyújtani mint egy demokratikus erő?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy dilemma. ha a kis diktátor jobb életet tud adni és tényleg nem bántja erőszakkal elenfeleit akkor megeri feladni a demokráciát?

2022. jún. 14. 14:28
1 2 3
 1/21 steven95 ***** válasza:
100%
NEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2022. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Ez a baj "veletek prolikkal". 40-50ezerért képesek lennétek eladni a szabadságotokat, és képesek is vagytok rá.
2022. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szabadságal nem tudok tankolni vagy ebédelni!
2022. jún. 14. 14:32
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
És mégis hol az a havi 40-50?
2022. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 steven95 ***** válasza:
100%
De diktátorral sem tudsz jóllakni, ha lelök a f@száról.
2022. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Benzinár maximalizalas rezsicsokentes kaja ár maximalizalas

Nyugdíj prémium családi adoviszaterites stb


A családok altal kapot támogatásokat nem írom mert nincs mindenkinek.

2022. jún. 14. 14:36
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy diktátor tud jótékonykodni annyi pénz van, akkor egy demokratikus erö sokkal többet tud adni! Lehet nem azonnal mert pl. Befektetik a pénz, tökét vonnak be, átszervezik az oktatást stb. De idövel messze jobb lesz a helyzet.
2022. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Azért az igazság kedvéért hozzátartozik, hogy nem egy "tiszta, jóságos demokratikus erő". Hanem ex-komcsi elkúrók a saját oligarcháikkal, akik nagyon jó üzleti kapcsolatokat ápolnak a teáltalad diktátornak nevezett oldal oligarcháival. Kiegészítve pár tök alkalmatlan fiatal arccal és egy-két egykori szélsőjobbossal.


Mondom ezt úgy, hogy én is inkább rájuk szavaztam. De kizárólag MZP személye miatt voltam hajlandó ilyet tenni. De tökömet bele, a Kutyákra kellett volna.

2022. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Még mindig mondom, ez a baj veletek prolikkal. Habzsolja az életet a felső 10ezer, milliókat költenek, te pedig megelégednél 40-50ezer forint havi plusszal, cserébe elnyomnak, pofád lapos. Igénytelenség ne is haragudj.


Akkor gyere hozzám dolgozni, adok 40ezerrel több fizut mint a mostani, cserébe kuss a neved, nem mehetsz szabadságra, nem bántalak fizikailag, de engedelmeskedned kell, vakon. Jó üzlet?

2022. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

9# nézd mi munkás emberek soha semmilyen rendszerben nem leszünk gazdagok mert mi alkotjuk az alapját a rendszernek


Ha felső 10 e szuper gazdag hol érdekel engem! ha nekem is lehet olcsó kajám házam kocsim és nyugodtan elhetek ha nem dumálok nekik.

2022. jún. 14. 14:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!