Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormánypártiak! Van közületek...

Kormánypártiak! Van közületek olyan, aki MZP-re szavazott volna, ha nem csatlakozott volna a balliberális összekényszerülésbe?

Figyelt kérdés

Így, hogy szakított a balosokkal, lehet még jövője a politikában?

Megfordulna a fejetekben az a gondolat, hogy esetleg rá szavaztok, amennyiben nem követi el újra ezeket a böszmeségeket. Szerintem így, hogy már nincs rajta Gyurcsányék nyomása, még lehet belőle valami. Én még nem temettem el.


2022. jún. 17. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Haboruba kuldene a magyarokat, elvenne a rezsi csokkentest, atalakitana a gyerekek nemet. Plusz100szazalek gyurcsany
2022. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
A #1 a példája annak, hogy a Fideszesek száz százalékban ekhiszik Fidesz-média agymenéseit. Így valószínűleg meg sem fordult ilyesmi a fejükben, mert valamit igyis-úgyis talált/kreált volna róla a Fidesz.
2022. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Nem. Nekem nem szimpatikus, az hogy a cigányokat akarja segíteni és, hogy nem tartja jónak a családi adókedvezményt. Ezen már túl vagyunk, rengeteg mindent tettünk a cigányok felzárkóztatásáért, de nem ment! Nem szeretném, ha elvennék a dolgozó családos emberektől a pénzt és segélyként a kisebbségnek adnák. A másik, hogy a rezsicsökkentéses ötlete is marhaság, nem lehet minden házat korszerűsíteni… Volt még több dolog a programjában, amik nekem nem tetszenek, ezért nem szavaznék rá, akármilyen színekben indul.
2022. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező

Még az ellenzékiek is rájőttek egy idő után hogy MZP nem normális, csak nem volt más választásuk, már ő volt a jelölt, vele kellett kampányolni. A kormánypártiak már az elején látták.

Mégis mi oka lett volna rá szavazni bárkinek? Ha nem áll be az összefogásba akkor senki nem ismerte volna és semmi esélye. Pártja sem volt.

2022. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem, már Gyurcsányra is inkább szavaznék, mint őrá, még Gyurcsány sem beszél annyira össze-vissza, legalább rutinos róka.
2022. jún. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán, bár akkor remélem, hogy nem az utolsó fél évben tűnik fel a palettán.
2022. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xp ali ***** válasza:
84%
Nem ez volt MZP-vel a legnagyobb baj. Én amikor először hallottam hatalmas brmságokat beszélni, azt hittem h 1 troll, akit nagyvezérünk bérelt fel. A sokadik ilyen beszédénél már nem hittem ezt, hanem biztosan tudtam. :D
2022. jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Valljuk be, jó befektetés volt! Gyurcsánynál csak MZP tudott több szavazót szerezni a fidesznek! :)
2022. jún. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!