Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Homofób szülők, ha kamasz-gimi...

Homofób szülők, ha kamasz-gimis gyerekednek lenne egy meleg osztálytársa és folyton szekálnak és ő mivel empatikus gyermek kiállna mellette és barátkozni kezdene, akkor mit tennétek?

Figyelt kérdés

Bocs a kérdés fikció, viszont egy filmből vettem inspirációt, hogy ha fiatok egyik ilyen utcai kisvárosi támadásnál, amit a meleg osztálytársa szenvedett el, úgy döntene, hogy úgy hívja fel a figyelmet a barátját ért bántásokra, hogy egyszerűen elkezd lassúzni a barátjával a város főterén, akkor ti mit tennétek?


Innen az inspiráció, egyébként megható film.

https://www.youtube.com/watch?v=QXctg52Jj2Y



2022. jún. 18. 02:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Már ettől a homofób megbélyegzéstől kinyílik a bicska a zsebemben
2022. jún. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
11%
Fordítva ülsz a lovon, kérdező. Nem kiállni kell a búza osztálytársa mellett! A búzának kell csöndben maradni, nem propagálni és világgá kürtölni, hogy ő meleg.
2022. jún. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
A meleg ember ugyanolyan ember mint bárki más. Amikor valaki kiáll a masikért, akit azért támadnak, mert meleg, akkor a jó ügyért áll ki, amiért tiszteletet érdemel :)
2022. jún. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem így tuskó homofób gyereke az életben nem fog kiállni senkiért.
2022. jún. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%
Rühellem a buzzancsokat.
2022. jún. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
10%

Agyatlan kérdező!

A kamasz gyerekem majd rendezi ezt a kérdést normális módon, mert azt tanulta a szüleitől, hogy az iskola nem arra való hogy hozzád hasonló agyatlanokat fikázzon, hanem beszéljen, viselkedjen mindenkivel normális, emberi módon - tisztelettel.

Értem, hogy neked problémát okoz elfogadni a másikat olyannak amilyen, de az én gyerekeimnek nem okoz gondot, hogy NE legyenek másokkal kirekesztők, szemetek, akkor se ha az illető homoszexuális és a szülei nem lmbtqxyz mániások, nincs itthon szivárványdíszítés, nem megyünk a prájdra, mert ostobaságnak tartjuk stb. stb.

Azt is értem, hogy a csekély szellemi képességeid korlátoznak és nem bírod felfogni mi a különbség a valódi homofóbia és aközött, hogy valaki nem hódol be a meleglobbinak, de annyit megérthetnél, hogy ez nem Amerika és itt nem úgy működnek a dolgok, mint a hollywood-i filmekben.

Amúgy megjegyzem, a gyerekemnek van meleg osztálytársa és képzeld, eszébe se jutott senkinek, hogy emiatt folyton szekálja.

Mert tudják, hogy ez a magánügye és nem számít az iskolában.

2022. jún. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
#6 Engem meg szekáltak és persze a srác apja az igazgatóiban előadott egy ugyanilyen jóemberkedő monológot, mint te. :D Hát nem volt belőle egy szó sem igaz.
2022. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%

#3 A pedofil hajlamú ember ugyanolyan ember mint bárki más. Amikor valaki kiáll a masikért, akit azért támadnak, mert pedofil hajlamú (csak hajlamú, mondjuk nem bántott senkit), akkor a jó ügyért áll ki, amiért tiszteletet érdemel :)


Így is egyetértesz magaddal? Mert ha esetleg nem akkor az elég komoly kettős mérce!

2022. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Mi köze a pedofíliának a melegséghez? Javaslom, hogy olvasd el, a beleegyezési korhatárt és a FIDESZ még ezen is könnyített... [link]


Egy 14 éves gimis kamasz már saját maga jogán dönti el, hogy akár 18 évessel akár korabelivel járjon, lefeküdhessen... ezt jelenti...


Pedofília meg azt jelenti, hogy egy értelmileg, érzelmileg, testileg nem fejlett kisgyermeket és nem 14 évest használsz ki gátlástalanul, az ő bele egyezése és akarata ellenére.... látod itt bukik meg az érvelésed nyolcaska....


Mert ha két 14-18 év között haver-osztálytárs összejön egymással, de mondjuk itt nem arról szólt a kérdésem, hogy szexelnek, hanem egyszerű társadalmi szolidaritást kezd el mutatni, mert nem bírja elviselni, hogy valakibe azért kötnek bele, mert arról a tulajdonságáról nem tehet... ez kb olyan mintha ha egy vakember kezéből kirúgnád a fehérbotot...

2022. jún. 18. 09:45
 10/20 anonim ***** válasza:
7%

#9 Direkt odaírtam hogy csak hajlam. A különbség csak annyi hogy az egyik kiélheti a vágyait a másiknak meg egy életen át el kell fojtania.


De ettől függetlenül mindkettő egy a normálistól eltérő szexuális irányultság.


Nem is értem hogy miért csak egy réteget akarnak elfogadtatni, A többivel nekrofília, pedofília, zoofília, pedofília stb-vel mi lesz??


Pedig pl egy olyan pedo nekro zoo stb aki egy életen át tudja magát tartóztatni, sokkal nagyobb tiszteletet meg támogatást érdemelne, mint az aki meleg..


Szóval itt van a durva kettős mérce kedves kérdező!

2022. jún. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!