Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itthon ezeket a liberálisnak...

Itthon ezeket a liberálisnak nevezett pártokat,fiatalokat lènyegèben lehetne nyugodtan inkább globalistáknak nevezni? Magukat mièrt nem globalistáknak vallják politikailag?

Figyelt kérdés

MAGYAR GLOBALISTA PÁRT!

Ugye milyen jó?



2022. jún. 20. 17:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Azt se tudod mit jelent a globalista, ember.
2022. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Ha ennyire globalista ellenes vagy (vagyis ezt a ton-t utod meg), akkor azt javaslom dobj el magadtol mindent, amit nem a -teszem azt- 500 kmes korzetedben ngyartottak, meglatjuk mid marad és meddig boldogulsz hulyegyerek, de vsz ide sem fogod a hulyesegeidet kifosni.
2022. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
2-es tökéletesen megfogalmazta! 👏🏿
2022. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Inkább vagyok klasszikus lokalista mint globalista.
2022. jún. 20. 17:54
 5/29 anonim ***** válasza:
3%

"Ha ennyire globalista ellenes vagy (vagyis ezt a ton-t utod meg), akkor azt javaslom dobj el magadtol mindent, amit nem a -teszem azt- 500 kmes korzetedben ngyartottak, meglatjuk mid marad és meddig boldogulsz hulyegyerek, de vsz ide sem fogod a hulyesegeidet kifosni."


szerintem a méregzöld hülyegyerekek mondjanak le a spanyolországi vikkendtúrákról, ha annyira fontos nekik a környezet

szerintem nem a normális emberek normális kritikáit kéne fikázgatni nonszeszekre hivatkozva, hanem a valódi hipokratákkal foglalkozni

2022. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

Aha ok, majd ha lesz életmentő gyógyszer valami nyavalyadra, akkor majd lecci tégy egy szívességet, a nagy elveidre hivatkozva utasitsd el. ;) Hagyatkozz majd a helyi vajakos asszony moslekara.

Ostoba állat példa a "spanyol víkend", szórakozáson kívül 1001 dolog van, aminek a szros kis életed koszonheted.

Majd ha én sem kepzem magam tovább, mert nem elérhető lfsz se Pl uptodate, mert ennyire propagaljatok globalizmus elleniseget, megnézem akkor, hogy az intenzív osztályra bemernel e a kezeim közé feküdni. ;) Csúnya rossz globalizmus

2022. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%
Akkor meg az illiberálisokat nevezzük sovinisztáknak.
2022. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem csak gazdasági oldala van a globalista elvnek.. de nekem konkrètan az a bajom,hogy ami nyugatról jön,vagy az Atlanti túloldalról,az mindig minden jó mert óóó te hatalmas nyugat,csak jó dolgokat ès eszmèket lehet neked köszönni!! Nevetsèges!
2022. jún. 20. 18:28
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Jaj megint te vagy az te bohóc? Mondtuk, költözz Kínába vagy Észak-koreába neked jobb lesz ott.
2022. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%
#8 Hát akkor először is vágd el a netkábelt, mert az is az Atlanti túloldalról jött.
2022. jún. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!