Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2026-ban érdemes lesz csak...

2026-ban érdemes lesz csak azért a Jobbikra szavazni, hogy Jakab Péter továbbra is több milliós fizetésekért ott ülhessen?

Figyelt kérdés

Tudom az még sok idő, addig még rengeteg minden történhet, főleg hogy elvileg nagy válság jön. De akármekkora lesz is a gazdasági válság, akármilyen éhínség is lehet akár, egészen biztos vagyok benne, hogy a Fidesz fog nyerni 2/3-dal, mivel felvásárolták a teljes médiát, a KSH-t, meg mindent és bármikor elővehetik a migránskaravánt, Sorost, Brüsszelt, Gyurcsány Show-t, LMBTQ-t, meleg/homár/ponty/delfin/transzneművé operálást, a magyarok ostobasága határtalan, mindent bevesznek amit a média mond. Meg ott lesz mindig a krumpliosztás a tanyákon meg stb.

De nekem van valami perverz módon vonzó abban, hogy a sok munkás proli akik bruttó 250 ezerért dolgoznak 3 műszakban, rabszolgatörvénnyel egy gyárban, ótvar szar élettel, azok akik kifütyülték Jakab Pétert, pedig ő vissza akarta szerezni az ellopott lóvéjukat az oligarcháktól és Nyugati bérszínvonalért küzdött, legalább ő jusson be továbbra is 5%-kal a Jobbikkal a parlamentbe, és bezsebelheti a havi 3-4 millát.

Hiába fő a fejük a proliknak, ő ott ül sok millióért, ők meg a gyárban éjszakáznak 12 órában. És ez jó érzés.

Már csak ezért is érdemes a Jobbikra szavazni majd? Ha már mást úgysem tehetünk az Orbán-rezsimmel szemben, mert nem lehet.



2022. jún. 20. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig sem szavaztam a jobbikra és valószínűleg ezután sem fogok.
2022. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Jakab Péter már nem politizál!
2022. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2022. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező picit le vagy maradva...
2022. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bármikor visszatáncolhat a Jobbikba ha nem is elnökként. Ez most csak a csali, hogy lenyugodjanak a kedélyek.
2022. jún. 20. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt szavazták meg, akkor tessék robotolni éhbérért :D
2022. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!