Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZESEK! Miért vagytok...

FIDESZESEK! Miért vagytok ennyire Puytin pártiak?

Figyelt kérdés

Értem én hogy ha az Unió A-t mondd akkor Orbánnak B-t kell, ti meg lelkesen követitek...

De ezzel a háborúval Putyin sokkal nagyobb kárt okozott honfitársainak mint előtte volt. Szóval elég már ebből a "hős" felfogásból.



2022. jún. 25. 16:59
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
35%

"De ezzel a háborúval Putyin sokkal nagyobb kárt okozott honfitársainak mint előtte volt."

Ez elég hülye hozzáállás, az EU is többet ártott a szankcióival a polgárainak, mint amilyen "előtte" volt. Mégis szükséges volt őket meglépni, ennek ellenére, ahogy Putyin is sokszor elmondta már, hogy nem hagytak neki más választást. A háború ilyen, általában nem tesz jót az embereknek :)

2022. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
41%
Amit az 1. írt, + normális ember nem akar egypólusú világot.
2022. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
61%

Nem Putyin párti vagyok, mint Fideszes...ezt tisztázzuk.

De az a véleményem, hogy Oroszország és Ukrajna háborúját az EU totálisan rosszul kezeli. Oké, hogy elítéljük, én magam is a béke mellett vagyok.

Ezért elfogadhatatlan, hogy fegyvereket szállítunk, olyan szankciókat hozunk, ami lábon lövi az egész EUt.

Az EU a béke megteremtésért mit tesz??? Mert gondolom abban egyetértünk, hogy mindenkinek ez lenne a legjobb!!!

Elárulom semmit, illetve pontosan a háborús helyzet fenntartása érdekében tesz az EU. Ez a legnagyobb baj...

Remélem az európai polgároknak is elege lesz hamarosan ebből...

2022. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 meszike91 ***** válasza:
79%
Mert eladták magukat. Mondjuk nem tudom miért, mert paci áron vesszük az orosz gázt.
2022. jún. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
65%
A fideszesek nem Putyin pártiak inkább a Mi Hazánk és az összefogás közt is sokan vannak.
2022. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
2022. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
76%
Naponta százak halnak meg az értelmetlen háborúba a diktátor hataloméhsége miatt, városokat falvakat tüntetnek el a bombázások, putyin atommal fenyeget. Ép eszü ember nem pártolja.
2022. jún. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

#1 árak emelkedése és halál között azért van különbség.

Nem érted amiről beszélek.

Az egész háború ürügye az volt hogy az Ukrán politika elnyomta a "kissebséget" Putyin meg nagy "hősként" cserébe lerohanja mind az oroszokat mind az ukránokat. Ez aztán tényleg elismerésre méltó, és kicsit sem logikátlan.

És ti meg a legnagyobb ellenséget az Unióban látjátok, a szankciók miatt.



Nem rég voltam külföldön nyaralni, na ott a hírekben Orbánt mutogatták állandóan, hogy mindent megvétóz, és egész európát hátráltatja.

Nyilvánvalóan lefizeti Putyin mindezért. Ne legyetek már vakok.

2022. jún. 25. 17:30
 9/44 anonim ***** válasza:
66%
Nem ismerek putyinpárti fideszest. Dékást igen.
2022. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Hát jó.

Én idáig úgy vettem észre hogy minden Fideszes Putyin párti

Akkor sajnálom.

2022. jún. 25. 17:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!