Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatjátok-e a kormány azon...

Támogatjátok-e a kormány azon tervét, miszerint a megyéket vármegyéknek, a kormánybiztosokat pedig főispánoknak neveznék?

Figyelt kérdés
2022. jún. 26. 13:15
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
34 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%

Leszarom.


Ellenben az hogy az ellenzéki "értelmiségiek" ezen lovagolnak amikor száz húsbavágóbb kérdés is lenne azt kifejezetten nevetségesnek és visszataszítónak gondolom. Kaptak egy gumicsontot és most azzal vannak elfoglalva.

2022. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 tobas ***** válasza:
69%
Nekem mindegy lenne, ha nem kellene egy csomó pénzt elkölteni, hogy mindent lecseréljenek. Én ettől még nem fogom úgy hívni.
2022. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

ma 13:20

Mennyi ez a csomó pénz? Ha mondjuk nincs névmódosítás akkor az ilyen táblák, bélyegzők vagy mit tudom én még mit kell lecserélni azok örök életűek lennének?

2022. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Fsms ***** válasza:
84%
Természetesen, és Viktort koronázzák királlyá. 😅😅😅
2022. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én semlegesen tekintek rá, de egyben feleslegesnek tartom a változtatást.
2022. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Vajon hány ponton kell majd átírni a törvények, utasítások szövegét ezért a felesleges hülyeségért? Mennyi energiát fogunk elpazarolni erre, amikor sokkal égetőbb problémákat kellene megoldani?

Persze mindjárt érthetővé válik, ha feltételezzük, hogy az államapparátus a valódi problémákkal már képtelen megbirkózni, csupán olyan feladatok ellátására alkalmas, ami gépies szócserékkel megoldható.

Valójában még jót is tehet, ha ezzel vannak elfoglalva és nem egyéb hülyeségeket próbálnak megvalósítani, melyeknek sokkal nagyobb káruk van.

2022. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 tobas ***** válasza:
100%

"Ha mondjuk nincs névmódosítás akkor az ilyen táblák, bélyegzők vagy mit tudom én még mit kell lecserélni azok örök életűek lennének?"


Elnézve sok közintézményen annak tűnik. Állítólag válság van különadók, spórolás van, erre itt meg ilyenekre szórják a pénzt, miközben beruházásokat halasztanak el. Szokásos kétszínűség a kormány részéről.

2022. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Ki nem tojja le, hogy nevezik?! Ebben az egészben csak annyi a lényeg, hogy megint le lehet majd nyúlni egy rakás közpénzt, amit az "átnevezésre" költenek, mint amikor Magyar Köztársaságból Magyarország lett...
2022. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen természetes, hogy az ellenzék ellenezze, ezért ellenzék. A kormánynak meg az, hogy (vissza)átnevezze intézményeit. A történelemtanároké meg az, hogy ismertessék nebulóikkal, hogyan működött a vármegye és főispán jogintézménye.
2022. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
És tanítsák azt is meg, hogy mi egy országnév, és mi az államforma.
2022. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!