Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy karácsony Gergely szerint megbüntették őket az ellenzéki szavazók?

Figyelt kérdés

Karigeri szerint azért vesztették el a fővárost mert a szavazóik is látják,az ellenzék alkalmatlan.


[link]


Mi a véleményetek?



2022. jún. 27. 09:11
A kérdező szavazást indított:
Igaza van
Nincs igaza
10 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem büntetés volt, csak közöny.
2022. jún. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Megérdemlik, és mellesleg KG keze is benne van.

Üdv, egy ellenzéki.

2022. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez a hatpárti ellenzék nem is érdemel mást. Mondom úgy hogy egyébként utálom a Fideszt. Elcseszték az egész kampányt, odaraktak egy totál amatőr, félbolond miniszterelnökjelöltet, aki még értelmeset se tudott nagyon szólni, mégis mire számítottak? Menniük kéne a süllyesztőbe, mert ennek az összefogásnak semmi jövője nincs, ez a napnál világosabb.
2022. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaza van, de úgy látom, hogy sem Karigeri, sem pl MZP sem képes levonni a SZEMÉLYES konzekvenciákat...🤔
2022. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

3# "odaraktak egy totál amatőr, félbolond miniszterelnökjelöltet, aki még értelmeset se tudott nagyon szólni, mégis mire számítottak?"

Ha jól emlékszem ti, ellenzéki szavazók raktátok oda ezt a félbolondot , aztán ismeretlenül istenítettétek... szóval azért kezeljük helyén a dolgokat...

2022. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Megsemmisítés volt. 2026-ban nem szabad egyetlen egy baloldalinak sem elindulni!
2022. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5 én ellenzékiként tuti nem szavaztam akkor (2021 október) arra a félbolondra.

Persze, a többség igen. Nem tudom, mit gondoltak ezek az emberek...

2022. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem MZP-vel volt a gond, bárkit ugyanígy legyilkolt volna a fidesz propagandagépezete. Persze majd pont Dobrevvel vagy Karácsonnyal nyertek volna, akiket évek óta karaktergyilkolnak. És az ellenzéki szavazók nagy része sem bírja őket, lásd előválasztás.


Ez a hat párt végleg megbukott, ellenzéki testvéreim kár rájuk a szavazatot pocsékolni 26-ban. Inkább juttassuk be a Kutyákat 20%-kal.

2022. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem még évekig fog tartani az a vita, és mindenkit megoszt, kivel lehetett volna nyerni, kivel nem. Én csak a véleményem írom le, miszerint Karácsony is, Dobrev is sokkal összetettebb, jobb kampányt rakott volna le. Azt nem állítom, hogy nyertek is volna, de az ellenzék is sokkal jobban összezárt volna mögöttük, mint MZP mögött. A valóság már nem derül ki.

Azzal egyetértek, hogy többet én se adom nekik az X-emet, ha fejreállnak se. De persze a Fideszre se, soha.

2022. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én idén is a Kutyapártra szavaztam, mert tudtam, hogy MZP gyenge.
2022. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!