Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell hergelni a szivárvá...

Miért kell hergelni a szivárványos zászlóval majd csodálkozni, hogy bukják a választást?

Figyelt kérdés
Karácsony kitette a melegzászlót, aztán írja a sirámposztot, hogy megint kikaptak szégyenteljesen. Komolyan, inkább tenné ki a cigány zászlót, az az ország népességének 10%-a, nem pedig 1.

2022. jún. 27. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Miért gondolod, hogy a kettő között van korreláció?
2022. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Én frankón nem értem, valamelyik nap is volt nálunk egy baromi nagy vihar, majd utána szivárvány, hát egy óvódás csoport, már nem egyből a melegekről kezdett el beszélni? Mondom is az asszonynak, hogy ezt már nem kéne, túlzás...
2022. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
A Pedofil baloldal megint elbukott.
2022. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha téged komolyan fel lehet hergelni egy zászlóval, akkor k_rva gyorsan el kéne kezdened kezeltetni az idegeidet. Még véletlen agyvérzést kapsz vagy valami. Megéri a kockázat?
2022. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Az a valós kérdés, hogy kit és miért zavar egy lmbtq zászló? Miről szól ez a jelkép? Egyenlő jogot mindenkinek, és a másság elfogadása. Szerintem ezzel minden normális értékrendű ember egyetért, úgyhogy akit zavar, azt ezek az értékek is kell hogy zavarják. És ez a valódi kérdés, hogy kit és miért zavar, ha valaki szeretné házastársául elvenni a szerelmét, akkor is ha vele azonos nemű.
2022. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5: nem tudom, szerintem ez már túlmegy kissé az elfogadáson:

https://www.youtube.com/watch?v=VIR7Xk52jLY

2022. jún. 27. 14:13
 7/8 A kérdező kommentje:
4: náci zászló is mehet?
2022. jún. 27. 14:14
 8/8 anonim ***** válasza:
96%
Az ostobizmusnak nincs valami zászlója? A kérdezőnek nyugodtan mehetne!
2022. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!